Nowy, kompaktowy procesor gitarowy HeadRush Gigboard

Newsy
Pozostałe artykuły marki HEADRUSH
Nowy, kompaktowy procesor gitarowy HeadRush Gigboard

Producent przełomowego multiefektu gitarowego HeadRush Pedalboard zaproponował gitarzystom i muzykom studyjnym kolejną innowację, którą jest kompaktowy procesor z symulacjami wzmacniaczy, efektów i kolumn gitarowych oraz mikrofonów.

Urządzenie jest wyposażone w precyzyjnie dostrojony czterordzeniowy procesor i wyjątkowe oprogramowanie DSP Eleven HD Expanded, dzięki czemu wszystkie symulacje brzmią uniwersalnie i realistycznie.

HeadRush Gigboard ma wyjątkowo prosty w obsłudze interfejs użytkownika, który sprawia, że na 7-calowym jasnym i płaskim ekranie LED można precyzyjnie i szybko przesuwać, przenosić i upuszczać poszczególne elementy, by tworzyć i edytować własne zestawy funkcji.

Gigboard oferuje tryb Hands-Free do ustawiania brzmień dosłownie w locie, ma wiele przemyślanych funkcji, w tym funkcję Setlist. Wyposażono go także w niezbędny zestaw wejść i wyjść: wejście gitarowe 1/4″, 2 wyjścia TRS, wyjście słuchawkowe, 5-pinowe wejście/wyjście MIDI, wyjście do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza 1/4″, pętla efektów i para wejść 1/4″ do podłączenia zewnętrznych pedałów ekspresji.

Gigboard obsługuje pliki z odpowiedziami impulsowymi i działa też jako interfejs audio USB, który nagrywa i reampuje w studyjnej jakości 24 bity/96 kHz.

www.audiostacja.pl
www.headrushfx.com