Aktywny monitor HeadRush FRFR-112

Newsy
Pozostałe artykuły marki HEADRUSH
Aktywny monitor HeadRush FRFR-112

W sprzedaży dostępny jest już szerokopasmowy, aktywny monitor HeadRush FRFR-112 o mocy 2000 W, będący idealnym uzupełnieniem dowolnego multiefektu/symulatora wzmacniaczy.

Monitor został specjalnie zaprojektowany do współpracy z multiefektem gitarowym HeadRush i każdym dowolnym procesorem efektów. Wyposażony jest w dwudrożny niskotonowy głośnik 12-calowy i tubowy głośnik wysokotonowy, które zapewniają precyzyjną charakterystykę częstotliwościową w pełnym paśmie przenoszenia, bez żadnego sztucznego podbarwiania dźwięku.

HeadRush FRFR-112 oferuje dwa niezależne kanały z wejściami combo XLR/Jack, wyjście XLR Out do wyprowadzenia sygnału do konsolety lub dodatkowej kolumny, przycisk Contour EQ, który pomoże przebić się przez każdy mix oraz przycisk Ground-Lift eliminujący niechciane zakłócenia w miejscach, w których jest kłopot z zasilaniem. 

Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 127 dB i pasmo przenoszenia 46-22 kHz są dowodem wyjątkowej wydajności FRFR-112. Oprócz tego kolumna jest lekka (waży ok. 16 kg), ma trapezoidalny kształt obudowy i gniazdo umożliwiające montaż na statywie, co sprawia, że można ją ustawiać w dowolny sposób. Stalowa maskownica z perforowanej stali pokrywająca cały przód zapewnia maksimum ochrony głośnika

www.headrushfx.com
www.audiostacja.pl