Magdalena Czwojda z multiefektem gitarowym HeadRush

Newsy
Pozostałe artykuły marki HEADRUSH
Magdalena Czwojda z multiefektem gitarowym HeadRush

Magdalena Czwojda jest jedyną w Polsce gitarzystką grającą na gitarze akustycznej i elektrycznej tak zróżnicowany repertuar. Gra również na gitarze basowej i instrumentach klawiszowych. Arsenał swoich instrumentów Magda wzbogaciła o multiefekt gitarowy HeadRush, zapewniający uniwersalne, realistycznie brzmiące i reagujące symulacje wzmacniaczy, kolumn, mikrofonów i efektów, jakie można znaleźć w scenicznym, podłogowym multiefekcie gitarowym.

Ta świetna gitarzystka przede wszystkim koncertuje ze swoim solowym materiałem, ale na stałe współpracuje też z zespołem „Tercet czyli Kwartet" oraz Teatrem Muzycznym CAPITOL we Wrocławiu. Tworzy jazzowy duet z basistą Tomkiem Grabowym oraz rodzinny zespół „Past&Future”. Gościnnie uczestniczyła w licznych nagraniach audio i TV, na swoim koncie ma także wydane autorskie płyty: zespołu "NomeN" (którego była liderką), duetu „Soundz Good" oraz niedawną premierę solowego, autorskiego, gitarowego albumu pt. "W zależności". Prowadzi też działalność pedagogiczną ucząc m.in. we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. 

Jak sama mówi: „HeadRush to wspaniałe rozwiązanie dla osób chcących połączyć wszystkie najlepsze gitarowe brzmienia w jednym. Daje nieograniczone możliwości kreowania dźwięku, edycja jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna i co ważne (dla mnie jako kobiety, ale myślę, że mężczyźni też to docenią) rozmiar tego sprzętu daje możliwość zabrania go ze sobą dosłownie wszędzie. W każdym miejscu można cieszyć się swoim ulubionym brzmieniem ćwicząc, grając koncerty czy nagrywając (!) wystarczy tylko podłączyć do komputera. Polecam!" 

Test HeadRush Magazynu Gitarzysta.

www.audiostacja.pl
www.headrushfx.com