Deathmetalowa kolekcja HeadRush

Newsy
Pozostałe artykuły marki HEADRUSH
Deathmetalowa kolekcja HeadRush

HeadRush ogłosił wprowadzenie nowej, wyjątkowej kolekcji brzmień stworzonych przez gitarzystę Morbid Angel, Dana Vadima Vona.

Artist Pack Vona to kolekcja 10 zestawów opracowanych przez nowego gitarzystę legendarnej, deathmetalowej formacji Morbid Angel, dzięki której każdy użytkownik będzie mógł poznać ciemniejszą i mocniejszą stronę multiefektów HeadRush Pedalboard i Gigboard.

Mówi Dan Vadim Von: "Pedalboard HeadRush zaintrygował mnie już od chwili, kiedy pierwszy raz się o nim dowiedziałem. Od razu chciałem poznać wszystkie wspaniałe możliwości tego fajnego i futurystycznie wyglądającego urządzenia. Ale dopiero gdy otrzymałem multiefekt i podłączyłem go, zyskałem pewność, że to może być jeden z najbardziej przemyślanych i innowacyjnych urządzeń gitarowych dostępnych na rynku. Został on zaprojektowany tak, aby był maksymalnie wytrzymały. Na pierwszy rzut oka zawiera nieskończoną bibliotekę tonalnych możliwości dla każdego stylu gitarzysty, wszystko kontrolowane przez duży i intuicyjny ekran dotykowy, kryjący pod palcami całą gamę urządzeń. Od precyzyjnej dynamiki studia po hałas występów scenicznych, Headrush jest bezdyskusyjnie statkiem kosmicznym wśród wszystkich jednostek podłogowych."

Artist Pack Dan Vadima Vona można ściągnąć na stronie producenta: https://headrushfx.com

https://audiostacja.pl