Nowy HeadRush Expression Pedal

Newsy
Pozostałe artykuły marki HEADRUSH
Nowy HeadRush Expression Pedal

Firma HeadRush, uznany innowator produktów gitarowych nowej generacji, zaprezentowała HeadRush Expression Pedal – pedał ekspresji przeznaczony do współpracy z multiefektami HeadRush Gigboard i Pedalboard oraz looperem HeadRush Looperboard.

Pierwszą rzeczą, którą wszyscy użytkownicy nowego urządzenia zauważą i docenią, jest to, że solidny i wytrzymały Expression Pedal jest zbudowany jak czołg. Dzięki temu w pełni sprosta wymogom i wyzwaniom życia w trasie.

Dla użytkowników HeadRush Gigboard podłączenie pedału HeadRush Expression pozwala na zachowanie zalet kompaktowej formy tego multiefektu, zapewniając jednocześnie taką samą wygodę jak wbudowany pedał ekspresji HeadRush Pedalboard. Znajdujący się pod pedałem przełącznik umożliwia użytkownikom Gigboardu szybkie i łatwe włączenie/wyłączenie dwóch wirtualnych bloków ekspresji FX bez gubienia rytmu.

Dla użytkowników HeadRush Looperboard, podłączenie HeadRush Expression Pedal umożliwia regulację do 4 parametrów wbudowanych efektów, jak również regulację głośności i panoramy ścieżek.

Podłączenie HeadRush Expression Pedal do mutliefektu HeadRush Pedalboard sprawia, że dysponujemy drugim pedałem ekspresji pracującym jednocześnie z wbudowanym pedałem Pdalboardu, dzięki czemu użytkownik może mieć kontrolę nad maksymalnie 8 parametrami efektów jednocześnie.

Główne cechy:

• Solidna obudowa z aluminiowego odlewu ciśnieniowego spełniającego standardy wojskowe, zbudowana tak, aby wytrzymała surowe warunki w trasie,
• Wysokiej klasy taśma antypoślizgowa "chwytająca" stopę,
• Specjalny potencjometr liniowy 10 kOhm do bardzo precyzyjnej ekspresji,
• Łatwa regulacja naprężenia za pomocą standardowego klucza sześciokątnego (w zestawie),
• Wyjście TRS ¼” (6,35 mm) do podłączenia dowolnego produktu HeadRush wyposażonego w wejście pedału ekspresji,
• Wbudowany przełącznik chwilowy, umieszczony pod pedałem, z wyjściem TS ¼” (6,35 mm) do używania z dowolnym produktem HeadRush wyposażonym w wejście przełącznika.

„HeadRush Expression Pedal powstał w wyniku realizacji bardzo starannie opracowanego projektu i z bardzo dużą dbałością o szczegóły – dbałością, której normalnie nie oczekuje się od tak prostego produktu, jakim jest pedał ekspresji. Ten dodatkowy wysiłek zaowocował potrójnym zwycięstwem w postaci ultraprecyzyjnej kontroli, wytrzymałej konstrukcji i absolutnie powalającego wyglądu” – mówi Product Manager firmy, Walter Skorupski.

 

https://www.headrushfx.com/
https://audiostacja.pl/