EarthQuaker Devices Westwood Translucent Drive Manipulator

Newsy
Pozostałe artykuły marki EARTHQUAKER DEVICES
EarthQuaker Devices Westwood Translucent Drive Manipulator

Manufaktura efektów z Chicago – EarthQuaker Devices zaprezentowała nowe efekty, wśród których znalazł się overdrive Westwood Translucent Drive Manipulator.

EarthQuaker Devices Westwood Translucent Drive Manipulator to delikatny overdrive o lekkim i średnim podbiciu, który, oczywiście w pozytywnym sensie, wystrzeli na orbitę twoje zaufane, lampowe combo. Dobiegać z niego będą rytmiczne barwy na granicy przełamania, jak również wyraźne, śpiewne dźwięki gitary prowadzącej, skąpane w zrównoważonej harmonii z przyjemnym sustainem.

Sekcja korekcji (BASS i TREBLE) posiada aż 20 dB podbicia i redukcji pasm 80 Hz i 2 kHz. Gdy potencjometry są ustawione w pionie, korekcja jest neutralna. Kontroler DRIVE efektu ustala poziom podbicia – od ledwie słyszalnego boosta na cleanie, po podbicie dźwięczne i bogate, jak również wyraziste i mocne, ale nie przesadnie ostre. Westwood doskonale reaguje na zmiany w poziomie głośności gitary w każdym ustawieniu i odwzorowuje niuanse dynamiki gry. Sugerowana cena detaliczna efektu EarthQuaker Devices Westwood wynosi 1112,40 PLN. 

 

www.earthquakerdevices.com
www.w-distribution.de