Nowe gitary Jay Turser z serii LT w ofercie Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki JAY TURSER
Nowe gitary Jay Turser z serii LT w ofercie Music Info

W nowej dostawie Music Info pojawiły się kolejne modele gitar, należące do serii LT.

Instrumenty Jay Turser w bardzo krótkim czasie zyskały sobie sympatię polskich gitarzystów i basistów, oferując wręcz niespotykaną w tym przedziale cenowym jakość oraz bogactwo kształtów i kolorów.

 

Ofertę gitar elektrycznych z serii LT powiększyły modele JT LT RW, JT LT CUSTOM DLX oraz JT LT CRUS DLX.

 

Jay Turser LT (RW) posiada korpus typu solid body wykonany z palisandru. Na klonowym gryfie z palisandrową podstrunnicą znajduje się 21 progów, a na główce wykończonej palisandrowym fornirem zamontowano chromowane klucze typu die-cast. Wykończony na wysoki połysk korpus uzupełniają stały mostek, czarna płytka montażowa oraz białe ożyłkowanie. Układ elektryczny tworzą 2 przetworniki typu single-coil, potencjometry VOLUME i TONE oraz 3-pozycyjny przełącznik.

 

Na korpusie modelu JT LT CUSTOM DLX naklejono top z klonu płomienistego. Przykręcany, klonowy gryf zaopatrzony jest w klonową podstrunnicę z 21 progami oraz klucze typu die-cast. Gitara posiada stały mostek ze strunami przechodzącymi przez korpus, perłową płytkę maskującą, biały binding oraz pozłacany osprzęt. W układzie elektrycznym znalazł się humbucker przy gryfie i singiel przy mostku, sterowane 3-pozycyjnym przełącznikiem i potencjometrami VOLUME oraz TONE. CUSTOM DLX wykończony jest na wysoki połysk w kolorach Cherry Sunburst lub Antique Natural Sunburst.

 

Jay Turser LT CRUS DLX to model z korpusem typu semi-hollow body z pojedynczym otworem w kształcie litery f, dostępny w wykończeniu Antique Natural Sunburst, Cherry Sunburst i Natural. Przykręcany, klonowy gryf ma palisandrową podstrunnicę i 21 progów. Zamontowano tu 2 przetworniki typu single-coil z potencjometrami VOLUME i TONE oraz 3-pozycyjnym przełącznikiem, stały mostek i klucze die-cast. Całość uzupełnia białe ożyłkowanie korpusu, czarna płytka montażowa oraz chromowany osprzęt.

 

www.musicinfo.pl
www.jayturser.com