Nowe gitary Jay Tursera już dostępne w sprzedaży

Newsy
Pozostałe artykuły marki JAY TURSER
Nowe gitary Jay Tursera już dostępne w sprzedaży

W najnowszej dostawie do dystrybutora Music Info trafiły modele amerykańskiej marki Jay Turser - JT 300V i JT 220D Serpent, które od kwietnia dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jay Turser JT 300 V to gitara o olchowym korpusie typu Strat, prezentująca wysoki stosunek jakości do ceny, która w tym przypadku wynosi 490 zł. Klonowy gryf został wyposażony w palisandrową podstrunnicę, a za strój odpowiada jednostronny mostek tremolo współpracujący z kluczami vintage die-cast. W układzie elektrycznym zamontowano na kremowej, vintage'owej płytce trzy przetworniki single-coil, sterowane 5-pozycyjnym przełącznikiem oraz potencjometrami Volume/Tone/Tone. Gitara dostępna jest w wykończeniu Candy Red, Vintage White, 3-kolorowym Tobacco Sunburst oraz czarnym.


JT 220 D Serpent1
odwołujący się do konstrukcji Gibsona posiada mahoniowy korpus z topem z klonu płomienistego, w który wklejono mahoniowy gryf z palisandrową podstrunnicą, ozdobioną bogatą, kolorową inkrustacją. Wykończenie na wysoki połysk w złotym kolorze wzbogacone jest białym ożyłkowaniem korpusu, gryfu i główki. W gitarze zamontowano mostek typu Tune-o-matic, klucze die-cast oraz dwa kremowe humbuckery w stylu P-90. Cena instrumentu wynosi 1.120 zł.

www.musicinfo.pl
www.jayturser.com