Alice Cooper w Polsce

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-09-14
Alice Cooper w Polsce

Alice Cooper po prawie 10 latach powróci do magicznej, położonej nieopodal Słupska Doliny Charlotty, w ramach światowej trasy promującej swój ostatni album - “Detroit Stories”!

Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku, a gościem specjalnym wydarzenia będzie występ Michaela Monroe, wokalisty oraz jednego z założycieli glam/metalowych Hanoi Rocks!

Alice Cooper w Polsce

Alice Cooper to postać, której fanom rocka nie trzeba przedstawiać. Jako jeden z pierwszych przeniósł rocka do mas oraz stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów lat 70tych. Horrorrockowy klimat w muzyce jak i na scenie od zawsze przyciągał oddaną rzeszę fanów na wyjątkowe, pełne mroku, ale i przecież niezłej zabawy koncerty. W Dolinie Charlotty, oprócz najnowszych numerów z niedawnego "Detroit Stories", nie zabraknie także największych przebojów, jak "Poison" czy "School’s Out". Duch Stevena jest wciąż z nami!

Alice Cooper w Polsce – bilety

Przedsprzedaż regularna rozpocznie się 17 września o godzinie 10:00
14 września o godzinie 10:00 wystartowała przedsprzedaż VIP.

Wszystkie punkty sprzedaży: Biletomat.pl, Going, Empik Bilety, Eventim Polska, Ebilet.pl, GoOut, ProgresjaPakiety VIP dostępne tylko na www.winiarybookings.pl oraz www.biletomat.pl

Koncerty