Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell + goście

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-09-16
Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell + goście

Moonspell ponownie w Polsce! Zespół wyruszy w doborowym towarzystwie My Dying Bride, Borknagar, Wolfheart oraz Hinayana we współną, europejską trasę Ultima Ratio Fest 2022!

Niekwestionowani królowie ciemności Moonspell, ogłosili serię tras koncertowych na rok 2022 aby uczcić swoją niesamowitą, 30-letnią karierę, ukoronowaną najnowszym i świetnie przyjętym przez krytyków albumem studyjnym Hermitage. Skład Ultima Ratio Fest 2022 nie jest przypadkowy. Połączenie Moonspell z klasowym, doom metalowym My Dying Bride, uznanym black metalowym Borknagar, fińskim, cieszącym się coraz większą popularnością Wolfheart i Hinayaną - czyli wschodzącą gwiazdą sceny melodic death metal, powoduje, że tej trasy nie może ominąć żaden fan metalu!

Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell, My Dying Bride, Borknagar, Wolfheart i Hinayana

Frontman Moonspell - Fernando Ribeiro, opisuje to koncertowe ogłoszenie w kilku słowach: Muzycznie będzie to prawdopodobnie najlepsza trasa w jakiej kiedykolwiek Moonspell brał udział. My Dying Bride to jeden z naszych ulubionych zespołów, jeśli chodzi o głębokie, emocjonalne teksty i nie ma nikogo kto potrafi tak w doom jak oni. Ostatni album Borknagar (“Pure North”) jest arcydziełem, a Wolfheart zajmuje specjalne miejsce w naszych sercach z oczywistych powodów. Będziemy świętować nasze 30-lecie razem jako zespół w niesamowitym towarzystwie, a jeśli lubisz zespoły, które „robią to dla muzyki”, będzie to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie, którego nie może przegapić żaden prawdziwy fan. Przejdziemy przez całą naszą karierę i zagramy zarówno klasyki, nowe piosenki, jak i ukryte diamenty, więc jest o co robić szum. Przygotujcie się na niezwykłą podróż w niesamowitym towarzystwie tych zespołów, prawdopodobnie najlepszą i najbardziej serdeczną trasę koncertową 2022 roku.

  • MOONSPELL (Napalm Records) - Gothic Metal / Black Metal / Doom Metal
  • MY DYING BRIDE (Nuclear Blast) - Doom Metal
  • BORKNAGAR (Century Media Records) - Black Metal
  • WOLFHEART (Napalm Records) - Melodic Death Metal
  • HINAYANA (Napalm Records) - Melodic Death Metal

Ultima Ratio Fest 2022. Szczegóły

Jedyny polski koncert tej trasy odbędzie się 12.10.2022 we wrocławskim klubie Centrum Koncertowym A2 .

Bilety na koncert Ultima Ratio Fest 2022: Moonspell + goście w sprzedaży od piątku, 1 października, od godz. 10:00.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Koncerty