Powstanie ulica Alice'a Coopera

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Powstanie ulica Alice'a Coopera

Detroit nie jest w tym tygodniu dla Alice'a Coopera tylko kolejnym przystankiem na trasie koncertowej. Słynny rockman, który jest w trasie z albumem "Detroit Stories", ma bardzo dużo zajęć przed sobotnim występem w DTE Energy Music Theatre.

W czwartek 23 września 2021 muzyk odsłoni Alice Cooper Court, odcinek drogi od Michigan Avenue przy byłym szpitalu psychiatrycznym Eloise. Uroczystości, w tym występ zespołu grającego covery Alice Coopera, rozpoczną się o godzinie 13:00, a Cooper przybędzie na miejsce o 14:00.

Nazwanie ulicy nazwiskiem Alice'a Coopera jest częścią kampani WCSX-FM – rockowej stacji radiowej mającej na celu uhonorowanie legend z Detroit.

Duplikat nowego znaku ulicznego zostanie umieszczony w Rock and Roll Hall of Fame and Museum w Cleveland i będzie jednym z eksponatów wystawy  "Legends of Rock", którą będzie można zwiedzać od 23 września 2021 roku.

Alice Cooper zagra w Polsce

Alice Cooper po prawie 10 latach powróci do magicznej, położonej nieopodal Słupska Doliny Charlotty, w ramach światowej trasy promującej swój ostatni album - "Detroit Stories"!

Jedyny koncert w Polsce odbędzie się 15 czerwca 2022 roku, a gościem specjalnym wydarzenia będzie występ Michaela Monroe, wokalisty oraz jednego z założycieli glam/metalowych Hanoi Rocks!

Punkty sprzedaży biletów: www.winiarybookings.pl oraz www.biletomat.pl