Koncert Jubileuszowy Jana Gałacha, okazja do solidnego dżemowania.

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-09-06
Koncert Jubileuszowy Jana Gałacha, okazja do solidnego dżemowania.

Katowicki skrzypek Jan Gałach obchodzi w tym roku 20 lecie pracy scenicznej. Z tej odbędzie się specjalny koncert, na którym zagra z wieloma muzycznymi kompanami.

Jan Gałach znany jest z doskonałego „czucia sceny”, jego współprac z innymi instrumentalistami powoduje, że koncerty przybierają niezwykle organiczny charakter, który aż kipi od energii

Muzyk na przestrzeni lat towarzyszył na scenie m.in. zespołowi Dżem, Martynie Jakubowicz, Janowi Kyksowi Skrzekowi, Kubie Badachowi, Sebastianowi Riedelpwi, Organkowi czy Kasie Chorych.

Jego historia zaczęła sięw 2001 i do tej pory pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie szybując między nurtami bluesa, rocka, country, fusion czy folku. Historia muzyka, który w tylko sobie znany sposób potrafi połączyć charakterystyczne brzmienie i barwę, wytwarzając swoje własne, znamienne i rozpoznawalne "gałachowe dźwięki".

Jubileuszowy koncert to esencja 20 lat kariery, gdzie na jednej scenie muzyk spotka się ponownie z tymi, z którymi miał możliwość występować. Martyna Jakubowicz, Maciej Balcar, Bartłomiej Szopiński - to tylko niektóre nazwiska, które mają się pojawić.

20-lecie na scenie ma być imprezą towarzyszącą dla Szlaku Śląskiego Bluesa. Dzięki patronowi Katowice Miasto Ogród wydarzenie zyska nadzwyczajny charakter, jeszcze mocniej akcentując Śląski Blues w najlepszym wydaniu.

24 września 2021 r.

Katowice - Sala koncertowa Miasta Ogrodów

Bilety: https://goout.net/pl/bilety/jan-galach-and-goscie-koncert-jubileuszowy

 

Koncerty

Koncert Jubileuszowy Jana Gałacha - Katowice