Steel Panther zmienia plany koncertowe. Kiedy zagra w Polsce?

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-04-29
Steel Panther zmienia plany koncertowe. Kiedy zagra w Polsce?

Glam rockowcy ze Steel Panther zmieniają swoje plany koncertowe. Niestety, przez panującą obecnie pandemie koronawirusa, tarsa w 2021 roku nie dojdzie do skutku. Na pocieszenie mamy jednak informację, że zespół wróci do Polski w 2022 roku na aż 2 koncerty!

Steel Panther, debiutujący w 2009 roku albumem "Feel The Steel", to zespół bezkompromisowy w swoich poczynaniach. Kolejne płyty szybko zyskały uznanie wśród dziennikarzy muzycznych, a także samych muzyków. Corey Taylor (Slipknot, Stone Sour) określił pierwszą płytę Steel Panther jako "wspaniałą od początku do końca". Podczas swojej kariery zespół grywał na najważniejszych festiwalach na świecie (m.in. Download Festival, Wacken Ope Air) i wspierał trasy koncertowe Aerosmith, Alter Bridge czy Stone Sour. Steel Panther słynie z tego, że lubi prowokować.

Niektórzy zarzucają kapeli seksizm i "maczyzm". Jakiś czas temu kontrowersje wzbudził sygnowany przez grupę efekt gitarowy o nazwie Pussy Melter (dosłownie – Roztapiacz Ci*ek), który ostatecznie trafił jednak do sprzedaży, mimo wielu głosów oburzenia. Ale trzeba jednak pamiętać, że w Steel Panther nic nie dzieje się na poważnie – to tylko zabawa rockową i metalową konwencją.

Steel Panther w Polsce w 2022 roku

Steel Panther miał zagrać w Polsce 13 czerwca 2020 roku w Krakowie. Muzycy mieli pojawić się w naszym kraju w ramach letniej trasy "Heavy Metal Rules Tour" promującej ich najnowsze wydawnictwo. Koncert jednak został przełożony na kolejny rok. Jednak fani grupy nie mają powodu do zmartwień. Grupa w 2022 wystąpi w Polsce dwukrotnie!

W ramach przeniesionej na przyszły rok trasy „Heavy Metal Rules Tour”, zespół zagra w Polsce w nowych terminach: 28 czerwca 2022 w warszawskim klubie Proxima oraz 29 czerwca 2022 w krakowskim klubie Kwadrat!

Wszystkie bilety zakupione na koncerty, które miały odbyć się w 2021 roku, zachowują swoją ważność! Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet, będą mogły to uczynić w punktach, w których bilet zakupiły.

Bilety można kupić w cenach 130 zł przedsprzedaż i 150 zł w dniu koncertu

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu

Koncerty