Festiwal Castle Party 2021. Znamy pierwsze szczegóły!

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-02
Festiwal Castle Party 2021. Znamy pierwsze szczegóły!

Na Castle Party nie tylko posłuchasz i zobaczysz koncerty gotyckich zespołów. Będziesz mógł również uczestniczyć w licznych tematycznych zlotach, jak i wyszaleć się w trzech klubach gdzie zagrają znani DJe z Polski i zagranicy. Co planują organizatorzy na 2021 rok?


Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Festiwal od lat jest organizowany w Bolkowie. Podczas festiwalu można usłyszeć wiele zespołów, które grają na głównej scenie znajdującej się na dziedzińcu Zamku Bolków oraz małej scenie. Ponadto każdego dnia festiwalu po koncertach odbywają się tematyczne imprezy klubowe, które są prowadzone przez najbardziej rozpoznawalnych DJ-ów z Polski i z zagranicy.

Na festiwal przyjeżdża corocznie kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 1994 roku, a w imprezie wzięło udział około 300 osób. Obecnie frekwencja jest o wiele większa, a na wydarzenie przyjeżdżają fani z całego świata.  

Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników, zespołów, jak i całej obsługi festiwalu, organizator Castle Party został zmuszony odwołać ubiegłoroczną edycję festiwalu.

Jak będzie wyglądać Castle party 2021?

Na dzień dzisiejszy, możemy Wam powiedzieć, że w tym roku spotykamy w Bolkowie w znanym już Wam terminie : 8-11,07,2021. Tegoroczny festiwal będzie wyglądał nieco inaczej niż w latach poprzednich, bo sytuacja jest inna. Ale się odbędzie. Wszelkie wydarzenia festiwalowe odbędą sie na wolnym powietrzu. Ale zapewniamy, że nie będzecie sie nudzić. Niebawem, więcej informacji.

- napisali na swoim Facebooku organizatorzyOficjalna strona festiwalu: castleparty.com

Bilety na tegoroczną edycję kupicie na stronie: https://castleparty.com/bilety.html

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym imprezy.

Foto: Dariusz Ptaszyński

Koncerty