Jay Turser JT220 i JT220D już do nabycia

Newsy
Pozostałe artykuły marki JAY TURSER
Jay Turser JT220 i JT220D już do nabycia

W ofercie firmy Music Info odnajdziecie gitary marki Jay Turser a w najnowszej dostawie dotarły do Polski między innymi modele oznaczone symbolami JT220 i JT220D.

Jay Turser JT220 to gitara o kontrukcji set in - z wklejanym gryfem. Korpus instrumentu zbudowany jest z olchy, zaś gryf jest klonowy i posiada pręt służący do regulacji. Podstrunnica wykonana została z palisandru i ozdobiona jest inkrustacjami w kształcie trapezów.

Gitara JT 220 wyposażona jest w chromowany osprzęt, klucze typu die-cast, mostek Tune-o-matic oraz w dwa humbuckery. Każdy z przetworników posiada własne potencjometry głośności i barwy a wybór przystawek umożliwia trójpozycyjny przełącznik.

Korpus jest wykończony na wysoki połysk, a instrument JT220 można nabyć w trzech wersjach kolorystycznych: Black, Cherry Sunburst, Vintage Sunburst.

Gitara oznaczona symbolem JT220D posiada wszystkie wyżej wymienione cechy modelu JT220 a wyróżnia ją to, że płyta wierzchnia korpusu wykonana została z klonu płomienistego (Flame Maple). Instrument jest do nabycia w trzech kolorach: Transparent Red, Cherry Sunburst, Tobacco Sunburst.