Gitary Jay Turser w ofercie Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki JAY TURSER
Gitary Jay Turser w ofercie Music Info

Jak poinformowała nas firma Music Info, w ich ofercie pojawiła się właśnie kolejna gitarowa marka Jay Turser. Instrumenty tego producenta to przede wszystkim znakomity stosunek jakości do ceny, tak ważny przecież dla portfeli młodych gitarzystów.

Historia gitar Jay Turser sięga 1988 roku, lecz prawdziwą popularność zaczęły zdobywać w latach 90-tych. Od początku celem firmy jest budowa instrumentów w przystępnych cenach przy równoczesnym dbaniu o wysoką jakość aby zapewnić młodym gitarzystom idealny start w przygodzie z muzyką i nie obciążyć przy tym często skromnego budżetu.

W 2004 roku gitary Jay Turser dostały prestiżową nagrodę czytelników Guitar Player - Readers Choice - za doskonałą jakość swoich produktów.

Oferta firmy jest niezwykle szeroka i obejmuje gitary elektryczne o klasycznych i najpopularniejszych w muzyce rockowej kształtach, gitary typowo jazzowe, gitary basowe, klasyczne i akustyczne oraz małe wzmacniacze i szereg akcesoriów dla gitarzystów. Od 2008 roku w celu ulepszenia swoich produktów instrumenty Jay Turser wyposażone są w siodełka Graph Tech NuBone.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy ponieważ gitary Jay Turser to obecnie jedne z najpopularniejszych instrumentów dla początkujących na świecie.

Szczegółowe informacje na temat marki Jay Turser w ofercie Music Info znajdziecie na TEJ stronie.

www.jayturser.com

(krn)