ZOOM F3 Field Recorder

Newsy
Pozostałe artykuły marki ZOOM
ZOOM F3 Field Recorder

F3 to najnowszy rejestrator pola firmy ZOOM oferujący 32-bitowe nagrywanie. F3 pozwala dostosować się do sceny bez konieczności ustawiania wzmocnienia lub martwienia się o przesterowanie.

Wyposażony w dwa przetworniki A/D, częstotliwość próbkowania do 192 kHz i niskoszumowe przedwzmacniacze, które można znaleźć w profesjonalnych rejestratorach serii F, F3 gwarantuje wysokiej jakości nagrania przy każdym ustawieniu i sytuacji.

ZOOM F3 zamknięty jest w wytrzymałej, zabezpieczonej po bokach metalowej obudowie, z blokowanymi złączami XLR, standardowym mocowaniem do statywu i antypoślizgowymi gumowymi nóżkami.

Zoom F3 Field Recorder pokazuje na wyświetlaczu nawet sygnał wejściowy jako kształt fali w czasie rzeczywistym, pozwala na bezprzewodowe sterowanie z odległości za pomocą aplikacji F3 Control App na iOS i Androida i bezprzewodową synchronizację z innym sprzętem za pomocą kodu czasowego.

F3 po podłączeniu przez USB do komputera lub urządzenia iOS może pracować jako interfejs audio i nagrywać lub przesyłać strumieniowo do dwóch kanałów w krystalicznie czystej rozdzielczości 24-bit/96 kHz. Urządzenie może pracować ponad 8 godzin na dwóch bateriach AA.

www.zoomcorp.com
www.sound-service.eu