Gramy na basowym multiefekcie ZOOM B6

Newsy
Pozostałe artykuły marki ZOOM
Gramy na basowym multiefekcie ZOOM B6

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wideo multiefektu ZOOM B6, najbardziej zaawansowanego procesora dla gitary basowej w ofercie japońskiego producenta.

Zoom B6 jest wszechstronnym multiefektem dedykowanym basistom. W kompaktowej, bardzo dobrze przemyślanej konstrukcji otrzymujemy szerokie możliwości kształtowania barwy, intuicyjną obsługę z dotykowym wyświetlaczem oraz wysoką funkcjonalność sceniczną. W projektowaniu B6 uczestniczył uznany basista Carlitos Del Puerto z Los Angeles, znany ze współpracy m.in. z takimi artystami jak Chick Corea, Bruce Springsteen czy Steve Lukather.

W wyniku tej kooperacji powstał efekt opracowany pod kątem basistów, będący najbardziej zaawansowanym procesorem dla gitary basowej w aktualnej ofercie japońskiego producenta. W kompaktowej obudowie otrzymujemy znakomitą funkcjonalność zarówno na scenę jak i dla domowego studia, oraz dostęp do szerokiej szerokiej palety basowych wzmacniaczy, preampów, kolumn oraz efektów, które zaspokoją wymagania nawet bardzo wymagających basistów, również od strony jakości brzmienia i dynamicznej reakcji na grę. Przemyślana konstrukcja, kolorowy dotykowy wyświetlacz, intuicyjna obsługa, interfejs audio USB, dedykowany edytor komputerowy, looper i automat perkusyjny czy możliwość bezprzewodowej obsługi za pomocą smartfona lub tabletu, tworzą z B6 prawdziwą stację roboczą dla basistów do scenicznych, studyjnych i ćwiczeniowych zastosowań. 

www.zoomcorp.com
www.sound-service.eu