ZOOM G11

Newsy

Piotr Szarna

Pozostałe artykuły marki ZOOM
ZOOM G11

Firma Zoom zaprezentowała nowy, flagowy multiefekt gitarowy Zoom G11, będący owocem prawdziwej pasji i 30-letniego doświadczenia w budowaniu multiefektów dla gitarzystów.

Multiefekt Zoom G11 wyposażono m.in. najprawdziwszy panel wzmacniacza obsługujący pokładowe 22 najwyższej klasy symulacje, 70 emulacji impulsowych (IR) i 130 slotów pamięci do wczytania własnych charakterystyk IR.

G11 posiada także opracowane od podstaw efekty przesterowania i modulacji, które otwierają przed muzykami niemal nieograniczone możliwości, 5-calowy kolorowy ekran dotykowy pozwalający z łatwością tworzyć nowe brzmienia poprzez przeciąganie, upuszczanie i przesuwanie poszczególnych elementów, dwie pętle efektów, wejście-wyjście MIDI oraz interfejs USB audio. Całość dopełnia 5-minutowy looper z 68 podkładami rytmicznymi oraz program Cubase LE w zestawie.

Multiefekt jest w pełni kompatybilny z komputerami Apple oraz PC, a jednymi z wielu jego atutów są też możliwość nagrywania bezpośrednio do DAW oraz bezprzewodowe połączenie z aplikacją Zoom Guitar Lab. Dzięki opcjonalnemu adapterowi BTA-1 użytkownicy uzyskują dostęp do przeglądania i przesyłania lub pobierania szerokiego asortymentu wzmacniaczy, efektów i poprawek przewidzianych w oprogramowaniu Guitar Lab.

www.zoom.co.jp
www.sound-service.eu