Zoom G2 Four i G2X Four

Newsy
Pozostałe artykuły marki ZOOM
Zoom G2 Four i G2X Four

Zoom G2 FOUR i G2X FOUR to dwa nowe, kompaktowe multiefekty podłogowe dla gitarzystów. Wszystkie modele wzmacniaczy zostały zaktualizowane o nową technologię IR firmy Zoom, a nowy system nawigacji z krzyżowymi przyciskami ułatwia korzystanie z nich podczas gry.

Oryginalne G1 Four i G1X Four zostały zaprezentowane w 2019 roku. Teraz Zoom wypuścił te dwa zaktualizowane modele G2 FOUR i G2X FOUR. Obudowa została przeprojektowana i oferuje teraz nową koncepcję nawigacji, pozwalającą na większe możliwości sterowania i obsługi na żywo.

Urządzenia mają cztery enkodery pod ekranem, umożliwiające szybką regulację parametrów efektu, a także ustawień wyjściowych. Przeprojektowany interfejs użytkownika jeszcze bardziej ułatwia edycję parametrów efektów, zmianę kolejności efektów w łańcuchu oraz dostęp do pętli i tunera.


Nowa wielowarstwowa technologia IR i system modelowania wykorzystuje odpowiedzi impulsowe, które zostały zarejestrowane na trzech poziomach głośności i mogą być łączone w zależności od ustawienia głośności gitary. Do dyspozycji mamy 22 modele wzmacniaczy/kolumn, 100 efektów, z 7 efektami pracującymi jednocześnie, oraz 250 opracowanych fabrycznie presetów. Użytkownicy mogą edytować i zapisywać własne brzmienia nie tylko na samym urządzeniu, ale także za pomocą aplikacji Zoom Handy Guitar Lab na iOS i Androida.

Na pokładzie znajduje się również looper z 80-sekundowym czasem nagrywania i automat perkusyjny z 68 wzorami rytmicznymi. Zasilanie odbywa się za pomocą zewnętrznego zasilacza bądź magistrali USB. Dostępne jest również wejście AUX i gniazdo słuchawkowe. Urządzenia mogą być również używane jako interfejs audio 2-wejściowy/2-wyjściowy przez port USB-C.

www.zoomcorp.com
www.sound-service.eu