Kramer Tracii Guns Gunstar Voyager

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki KRAMER
Kramer Tracii Guns Gunstar Voyager

Gitarzysta L.A. Guns przedstawia pierwszy sygnowany model z logo Kramer - Tracii Guns Gunstar Voyager.

Należąca do Gibsona, marka Kramer mocno zakotwiczyła się w latach '80, o czym świadczą m.in. prezentowane na początku 2021 roku (i anonsowane już równo rok temu, podczas zimowych targów NAMM 2020), modele sygnowane przez Tracii Guns, Charliego Parra oraz Dave'a Sabo i utrzymane w wybitnie oldschoolowej stylistyce.

Tracii Guns Gunstar Voyager to pierwszy sygnowany model gitarzysty L.A. Guns z logo firmy Kramer. Mahoniowy korpus o wyrazistym, metalowym kształcie Voyager i wykończeniu Black Metallic został ozdobiony płomienistą grafiką. Gryf z trzech kawałków klonu cechuje się profilem Slim C oraz charakterystyczną główką Kramera z klasycznym logo Kramer Pyramid.

Klonowa podstrunnica o promieniu 12,6" mieści 22 progi jumbo oraz małe, czarne kropki znaczników pozycji. Na pokładzie instrumentu znajdziemy mostek tremolo Floyd Rose 1000 series, chromowane, blokowane siodełko Floyd Rose R2 Top-mounted, klucze Mini Die Cast oraz chromowane mocowania paska, a także umieszczony z tyłu główki uchwyt na klucz do regulacji.

Serce Kramera Tracii Guns Gunstar Voyager stanowi para humbuckerów Epiphone ProBucker 2 (gryf) i Epiphone ProBucker 3 (mostek), dedykowane do każdego przetwornika gałki Volume z funkcją push/pull, a także trójpozycyjny przełącznik.

Tracii Guns: "Gram na gitarach, których używają moi bohaterowie i są to Gibsony. Przyszłość właśnie nadeszła, a ja wraz z Kramerem zaprojektowaliśmy ostateczną metalową gitarę dumnie nazwaną Kramer Gunstar Voyager i dedykowaną do wszystkich moich przyjaciół - shredderów. Stworzona do metalu!"

 

https://www.kramerguitars.com/