Wzmacniacze JOYO BanTamP XL JaCkMan II i ZoMBie II

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki JOYO
Wzmacniacze JOYO BanTamP XL JaCkMan II i ZoMBie II

Firma Joyo Technology rozszerzyła swoją rodzinę niewielkich wzmacniaczy gitarowych BanTamP o wersję XL, której przedstawicielami są najnowsze modele JaCkMan II i ZoMBie II.

Zaprezentowana przez Joyo trzy lata temu seria miniaturowych wzmacniaczy BanTamP (wśród których możemy znaleźć m.in. testowane przez nas modele BlueJay, JaCkMan, MeteOR i ZoMBie) spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony użytkowników. Opierając się na opiniach graczy, chińska firma rozwinęła swoją koncepcję, a nowe rozwiązania przekuła w udoskonaloną linię BanTamP XL.

Przypomnijmy, że JOYO BanTamP to wzmacniacze typu head umieszczone w aluminiowych obudowach o atrakcyjnym wzornictwie, kompaktowym rozmiarze oraz niewielkiej wadze. Sercem konstrukcji jest tranzystorowa końcówka o mocy 20 W pracująca w klasie D oraz przedwzmacniacz wykorzystujący lampę 12AX7. Urządzenia oferują dwa kanały - czysty i przesterowany OD, a także bezprzewodową łączność Bluetooth 4.0, wyjście słuchawkowe i gniazda szeregowej pętli efektów (więcej informacji można znaleźć w naszych testach).

 

JOYO BanTamP XL JaCkMan II

JOYO BanTamP XL ZoMBie II

Pomimo oznaczenia XL, nowe modele JOYO BanTamP zachowują nie tylko oryginalny rozmiar i wagę, ale także design, brzmienie i funkcję. Oznaczenie odnosi się zatem do nowych funkcjonalności - jednoprzyciskowego footswitcha służącego do zmiany kanału (dostępnego w komplecie), a przede wszystkim sześciu gałek potencjometrów. W przeciwieństwie do pierwotnych wersji headów, odrębna kontrola Gain, Tone i Volume dla każdego kanału modeli JaCkMan II i ZoMBie II, pozwala na niezależne sterowanie brzmieniem obu kanałów, a co za tym idzie przynosi więcej możliwości szczególnie dla muzyków korzystających z tych konstrukcji podczas występów.

JOYO BanTamP XL JaCkMan II (Limited Edition JDC)

Poza modelami JaCkMan II i ZoMBie II dostępna jest również ograniczona do 200 egzemplarzy wersja JaCkMan II Limited Edition JDC, sygnowana przez José De Castro, która wyróżnia się obudową w złotym kolorze.

 

 

https://www.joyoaudio.com/