Vintage V100, V120 i V59 z postarzanymi wykończeniami

Newsy

Piotr Szarna

Pozostałe artykuły marki VINTAGE
Vintage V100, V120 i V59 z postarzanymi wykończeniami

Firma Vintage zaprezentowała niedawno nowe modele gitar elektrycznych V100, V120 i V59 z serii ICON, posiadające imponująco prezentujące się postarzane wykończenia.

Vintage V100MRGT i V100MRBK skonstruowane są z najlepszych rodzajów drewna i wyposażone w wytrzymały postarzany osprzęt Wilkinsona i specjalnie zaprojektowane przetworniki. Gitary mają unikatowy kształt korpusu z wdzięcznie opadającym ramieniem po stronie strun basowych i genialnie zaprojektowanym wcięciem, zapewniającym lepszy dostęp do najwyższych progów. Brzmienie gitar tej serii jest nasycone charakterem, charyzmą i luzem. Model V100MRGT ma lakier zdarty do samego drewna. Ta gitara może opowiedzieć historie z tysiąca tras koncertowych. A najlepsze jest to, że instrument jest całkowicie nowy i świeżo zapakowany do pudełka.


Trudno też przejść obojętnie obok nowych modeli gitar elektrycznych Vintage V120. Jeden jest w kolorze Distressed Black-over-Cherry Red (V120MRBK), drugi w kolorze Distressed Gun Hill Blue Over Sunburst (V120MRGHB). To nowe wykończenie z podwójnie nałożonym lakierem, połączonym ze zdecydowanym kolorem, tworzy harmonijne dzieło sztuki. Modele V120 to bardzo praktyczne i sprawdzone mahoniowe konstrukcje z jednym wspaniałym przetwornikiem Wilkinson W90SK.

 

Vintage V59MR ICON jest zdolna do produkowania przeróżnych brzmień przy skromnym wyborze przetworników i potencjometrów. Ta gitara będzie zawsze gotowa zainspirować gitarzystę w chwili, w której utknie on podczas pisania piosenki lub tworzenia solówki. Instrumenty są dostępne w dwóch kolorach: Distressed Sunburst (V59MRSB) i Distressed Black (V59MRBK). Gitary z tej serii mają podwójny binding wokół korpusu zbudowanego ze wschodniej topoli. Gryf i podstrunnica jest z twardego klonu. Wyglądają tak, jakby spędziły długie lata w trasie i w studiu.

 

www.audiostacja.pl