NAMM 2020: Victory V4 The Duchess Guitar Amp

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki VICTORY
NAMM 2020: Victory V4 The Duchess Guitar Amp

Firma Victory Amplificatiom powiększyła swoją ofertę o 180 watowy model wzmacniacza V4 The Duchess Guitar Amp.

Victory V4 The Duchess Guitar Amp to potężny ale zarazem lekki i kompaktowy, jednokanałowy wzmacniacz, zawierający w pełni lampowy preamp i 180 watową końcówkę mocy klasy D. Urządzenie dedykowane jest do gry w domu lub studio, gdzie można ustawić je na niewielkiej kolumnie lub biurku, albo też dla koncertujących muzyków potrzebujących świetnie brzmiącego wzmacniacza w postaci stompboxa.

Mówi Martin Kidd, szef działu projektowego firmy: "Victory zawsze doceniało łatwość w przenoszeniu połączoną z doskonałym brzmieniem. Od premiery w 2013 roku nasze wzmacniacze z linii Compact Series pojawiły się na profesjonalnych scenach na całym świecie. W 2019 roku zaprezentowaliśmy preampy V4 Series - pierwsze na świecie preampy w postaci gitarowego stompboxa wyposażone w cztery lampy, które są świetnym rozwiązaniem dla gitarzystów potrzebujących lampowego preampa do swojego wzmacniacza. Nowy V4 Guitar Amp jest oczywistym krokiem w przód - dodaliśmy lekką końcówkę mocy do w pełni lampowego przodu. Chcieliśmy zaprojektować doskonały wzmacniacz, który nie cierpiałby na niedostatek mocy, bezpłciowe brzmienie oraz nie byłby przeładowany niekończącym się wyborem opcji, z których użytkownik nigdy nie skorzysta. Zamiast tego wykorzystuje on nasze doświadczenie w lampowym brzmieniu, aby stworzyć prosty i lekki, profesjonalny wzmacniacz, który można zabrać wszędzie".

Preamp wzmacniacza Victory V4 The Duchess Guitar Amp opiera się na lampach 1 x EC900 i 3 x CV4014. Końcówka mocy zapewnia 180 watów przy impedancji 4 ohm (odpowiednio: 90W przy 8 ohm i 45W przy 16 ohm). Wzmacniacz posiada solidną, stalową obudowę i wyposażony jest w reverb, tremolo (aktywowane footswitchem na urządzeniu albo zdalnie, przyciskiem zewnętrznym), pętlę efektów oraz zbalansowane wyjście DI. Wzmacniacz może pracować z kolumną albo z zewnętrzną symulacją kolumn lub kontrolerem DAW. V4 The Duchess Guitar Amp wyposażono w pokrętła Volume i Master Volume, trzypasmową korekcję (Bass, Middle, Treble), Reverb, Tremolo Depth oraz Tremolo Speed. Wzmacniacz przy rozmiarach 225 mm x 175 mm x 100 mm waży zaledwie 1,7 kg.

 

 

https://www.victoryamps.com/