Nowy głośnik Bluetooth VOX Mini SuperBeetle Audio

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki VOX
Nowy głośnik Bluetooth VOX Mini SuperBeetle Audio

Firma VOX zaprezentowała kolejną odsłonę swojego Mini SuperBeetle. Mini SuperBeetle Audio jest jednak przede wszystkim głośnikiem Bluetooth o klasycznym dla marki wyglądzie.

VOX zawsze zwracał dużą uwagę na design swoich produktów. Trudno znaleźć markę, której wzmacniacze gitarowe spotykałyby się z podobnym uznaniem miłośników związanym zarówno z brzmieniem jak i wyglądem. Głośnik Mini SuperBeetle Audio zachowuje klasyczny, kompaktowy design tej serii produktów - oparty na wzornictwie z lat '60, z chromowaną ramą połączoną z nóżkami. Właśnie dlatego, jak podkreśla firma - doskonale sprawdzi się po prostu jako element wystroju wnętrza. Dodatkowo, w przeciwieństwie do innych głośników Bluetooth, może on posłużyć również jako wzmacniacz gitarowy. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: Ivory i Black.

Głośnik Bluetooth VOX Mini SuperBeetle Audio oferuje moc 50 W, jeden tweeter 1" i jeden woofer 6,5", kontrolę Volume, Sub-Bass, Bass, Mid i Treble, wejście AUX IN, umożliwiające odtwarzanie muzyki nawet bez połączenia Bluetooth oraz wyjście słuchawkowe. To jednak nie wszystko, ponieważ urządzenie sprawdzi się również jako wzmacniacz gitarowy. Jest to funkcja dodatkowa, bo w przeciwieństwie do wzmacniaczy Mini SuperBeetle nie zostało ono uzbrojone w technologię NuTube.

Mini SuperBeetle Audio został wyposażony w wejście gitarowe oraz wewnętrzny układ pożyczony z serii AC i umożliwia kontrolę parametrów Gain, Tone i Volume. Na pokładzie znalazło się również miejsce na podłączenie wzmacniacza słuchawkowego VOX amPlug, co jeszcze bardziej rozszerza zakres gitarowych brzmień. 

VOX Mini SuperBeetle Audio nie znajdzie zapewne zastosowania w salkach prób aspirujących muzyków, czy tym bardziej na scenie, ale za to powinien całkiem dobrze sprawdzić się jako element salonu gitarzystów-hobbystów, lubiących zrelaksować się i od czasu do czasu niezobowiązująco pograć do ulubionego podkładu.

https://voxamps.com/