VOX Mini Superbeetle MSB 50 Audio

Newsy
Pozostałe artykuły marki VOX
VOX Mini Superbeetle MSB 50 Audio

Projektanci marki VOX wprowadzają do oferty nową linię urządzeń, będących nawiązaniem do bardzo popularnych obecnie zestawów nagłośnieniowych typu Audio-Bluetooth Speaker.

Propozycja VOX’a to designerski zestaw o nazwie Mini Superbeetle (MSB 50) swym wyglądem nawiązujący do używanych przez The Beatles w połowie lat 60’tych, charakterystycznych wzmacniaczy i kolumn osadzonych na wspólnej ramie.

 

Zestaw oferuje wielorakie funkcje i może być stosowany jednocześnie jako system nagłośnieniowy sterowany przez Bluetooth, jak również wzmacniacz gitarowy. MSB 50 Audio pracując w trybie Bluetooth Speaker oferuje szerokie spektrum brzmieniowe dzięki wprowadzeniu dodatkowej regulacji SUB-BASS w zakresie niskich tonów, oraz użyciu calowego tweetera odpowiedzialnego za obsługę wysokich części pasma. 

Superbeetle używany jako wzmacniacz gitarowy, poza emulacją legendarnego AC30, która znajduje się na pokładzie MSB AUDIO, daje również możliwość podłączenia ulubionej wersji wzmacniacza słuchawkowego AMPLUG, stając się dla niego systemem nagłośnieniowym.

Z pewnością MSB 50 Audio stanie się ciekawą alternatywą dla domowego nagłośnienia, pełniąc jednoczenie funkcję oryginalnego elementu wystroju wnętrza, jak i będąc wzmacniaczem gitarowym lub basowym, a może także genialnym pomysłem na prezent dla kogoś, dla kogo muzyka jest pasją.

www.voxamps.com
www.megamusic.pl