Vox amPlug 2

Newsy
Pozostałe artykuły marki VOX
Vox amPlug 2

Niedługo w sprzedaży pojawi się druga generacja miniaturowych wzmacniaczy słuchawkowych Vox amPlug 2, wśród których znalazły się cztery nowe modele - AC30, Classic Rock, Metal i Bass.

Seria amPlug 2 Vox'a posiada na nowo przeprojektowany, w pełni analogowy układ oraz oferuje wbudowane efekty w wersjach gitarowych oraz rytmy perkusyjne dla modelu basowego. Wzmacniacze oferują lepsze brzmienie i odpowiedź na atak w porównaniu z poprzednikami, a dla lepszego dopasowania do różnych kształtów i umiejscowienia wejścia w gitarach zastosowano nowy mechanizm, pozwalający na obracanie wtyku jack o 180 stopni.


Vox amPlug 2 AC30
to odwzorowanie brzmienia najpopularniejszego wzmacniacza Vox'a - modelu AC30 top boost. Classic Rock oferuje przesterowane, ciepłe brzmienie brytyjskich, 100-watowych konstrukcji a model amPlug 2 Metal dostarcza barw hi-gainowych, znanych z wzmacniaczy amerykańskich. Do dyspozycji mamy 3 różne charaktery każdego wzmacniacza oraz po 3 różne odmiany efektów chorus, delay i reverb. Model amPlug 2 Bass przystosowany jest do gitar basowych i ma wbudowanych 9 rytmów perkusyjnych.

Wejście Aux umożliwia podłączenie zewnętrznego odtwarzacza a zasilanie bateryjne pozwala na 17 godzin pracy.

www.megamusic.pl
www.voxamps.com