Nowe akcesoria Ortega Guitars

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki ORTEGA
Nowe akcesoria Ortega Guitars

Firma Ortega Guitars zaprezentowała kilka nowych akcesoriów - wśród nich m.in. nowy wieszak ścienny oraz korbkę do nawijania strun.

Wieszak OGHAD-1 WN i OGHAD-1 CN

Ortega OGHAD-1 to popularny, regulowany wieszak ścienny przeznaczony dla gitar i basów. Teraz będzie on dostępny w dwóch nowych wersjach z podkładkami z prawdziwego drewna - orzecha (OGHAD-1 WN) lub wiśni (OGHAD-1 CN). Dzięki regulacji uchwytu można łatwo ustawić kąt zawieszenia gitary, a uchwyt wyłożony pianką zadba o lakier instrumentu.

Wielofunkcyjne narzędzie OSWC-3H

Trzyfunkcyjne, poręczne narzędzie Ortega OSWC-3H to korbka do nawijania strun, narzędzie do wyjmowania kołków z mostka gitary akustycznej oraz obcinak do strun. Trzy wymienne końcówki sprawiają, że korbkę można zastosować zarówno do gitar, jak i basów oraz ukulele. Dzięki zastosowaniu twardej i wytrzymałej japońskiej stali, przycinanie strun jest precyzyjne i niezawodne.

 

Plecak Ortega Walker OWBP

Nowy plecak Ortega Walker posiada watowaną przestrzeń na przenośne komputery (laptopy i mniejsze urządzenie do 17"); dodatkowe przegródki z zamkami błyskawicznymi, przegródki na dokumenty plus jedną, ukrytą i umieszczoną na plecach kieszeń na wartościowe przedmioty; zewnętrzną, pionową kieszeń - wodoodporną oraz odporną za zabrudzenia oraz przegrodę na plecach umożliwiającą łatwe zamocowanie plecaka na wysuwanej rączce walizki. Plecak wykonany jest z wodoodpornego, nylonowego materiału wysokiej jakości i został wyposażony ponadto w ergonomiczne, watowane paski naramienne oraz watowany uchwyt.

https://ortegaguitars.com