Nowe struny Ortega Custom Made Atmosphere Green

Newsy
Pozostałe artykuły marki ORTEGA
Nowe struny Ortega Custom Made Atmosphere Green

Firma Ortega Guitars zaprezentowała nowe struny Custom Made Atmosphere Green, w których zastosowano ekologiczny materiał nylonowy.

Struny Ortega Guitars Custom Made Atmosphere Green są tworzone i produkowane we Włoszech. Zastępując standardowe struny wiolinowe nowo opracowanym materiałem nylonowym, który wykonany jest w 100% z produktów roślinnych, Ortega Guitars stawia milowy krok w kierunku przyjaznej środowisku produkcji strun gitarowych. Podczas procesu produkcji strun Atmosphere Green emisja dwutlenku węgla została zmniejszona o ponad 50%. Jak zapewnia firma, nowo opracowany materiał nylonowy zapewnia idealne połączenie jasnego, ciepłego i mocnego brzmieniem z doskonałą projekcją, precyzyjną intonacją i długotrwałą stabilnością strojenia, zapewniając tym samym jeszcze większy komfort i wygodę gry. Komplet uzupełniają struny basowe z owijką z posrebrzanej miedzi.

Struny Ortega Custom Made Atmosphere Green dostępne są w średnim (ATG44NM, grubość: .028-.042) i twardym (ATG44NH, grubość .029-.043) naciągu od maja 2019. W komplecie znajduje się dodatkowa struna D.

 

www.ortegaguitars.com