Electro-Harmonix uderza w struny

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki ELECTRO-HARMONIX
Electro-Harmonix uderza w struny

Znana z produkcji efektów gitarowych firma Electro-Harmonix zaprezentowała pierwszą linię strun opatrzonych logo marki.

Struny Electro-Harmonix do gitar elektrycznych zostały specjalnie zaprojektowane zgodnie ze specyfikacjami marki i wykonane w Stanach Zjednoczonych przez "najlepszego wytwórcę strun." Rdzenie strun w kształcie sześcioboku wykonano ze stali wysokowęglowej, a owijkę ze stali niklowanej. Struny bez owijki wykonane są z tej samej stali wysokowęglowej co rdzenie. Wysoka jakość stali i komputerowa kontrola procesu owijania strun mają zapewnić ich właściwą intonację, wibrację i lepsze trzymanie stroju.

Struny dostępne są w trzech typach zestawów: Super Light (09-42), Regular Light (10-46) i Medium (11-48). Struny zakończone są kolorowymi kulkami, co ułatwia ich rozpoznanie, a każdy komplet umieszczony jest w opakowaniu powstrzymującym korozję.

"Skorzystaliśmy z naszego doświadczenia w dziedzinie dźwiękowych innowacji i stworzyliśmy struny, które zadowolą nawet najbardziej wymagających gitarzystów. Nasze struny są wytrzymałe i ułatwiają szybką grę z zachowaniem doskonałego brzmienia i intonacji." - zachwala nowy produkt założyciel EHX, Mike Matthews.

https://www.ehx.com