Nowe basy Music Man Stingray Special 2018 w dostawie Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki MUSIC MAN
Nowe basy Music Man Stingray Special 2018 w dostawie Music Info

W październikowej dostawie dystrybutora marki Ernie Ball Music Man pojawiły się nowe, tegoroczne modele z serii Stingray Special, wyróżniające się lżejszą wagą, selekcjonowanym drewnem i lekko zmodyfikowanym kształtem korpusu z bardziej nowoczesnym wyprofilowaniem.

Instrumenty z serii Music Man Stingray Special 2018 obejmują basy pięcio- i czterostrunowe w układzie z dwoma oraz jednym humbuckerem na pokładzie. Gitary posiadają jesionowe korpusy, gryfy z selekcjonowanego klonu poddanego obróbce termicznej (roasted maple) oraz nowe i bardzo wygodne połączenie gryfu z korpusem za pomocą pięciu śrub. W zależności od wersji i wykończenia dostępne są podstrunnice klonowe, palisandrowe lub hebanowe o promieniu 11 cali, z 22 progami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Szerokość gryfu na siodełku wynosi 41,3 mm i 44,5 mm odpowiednio dla basów 4- i 5-strunowych, menzura to 34”.

Za brzmienie odpowiadają humbuckery z neodymowymi magnesami obsługiwane przez przeprojektowaną, aktywną elektronikę (18 V) z regulatorem głośności, 3-zakresową korekcją Treble, Middle, Bas oraz 5-pozycyjnym przełącznikiem w przypadku konfiguracji  dwóch pickupów. Osprzęt uzupełniają mostki typu Vintage Music Man oraz lekkie i ergonomiczne klucze Music Man Custom w układzie 4 + 1 lub 3 + 1. Basy Music Man Stingray Special wykończone są na wysoki połysk i posiadają fabrycznie założone struny Ernie Ball 45-100 Super Slinky 2834/45-130 Super Slinky 2836. Instrumenty dostarczane są wraz z twardymi futerałami Music Man.

 

MUSIC MAN MM 208 STINGRAY5 SPECIAL (HH)

  

MUSIC MAN MM 207 STINGRAY5 SPECIAL (H)

 

MUSIC MAN MM 108 STINGRAY SPECIAL (HH)

 

MUSIC MAN MM 107 STINGRAY SPECIAL (H)

 

www.musicinfo.pl
www.music-man.com