Nowe kable RockBoard typu Looper/Switcher oraz Y Splitter

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROCKBOARD
Nowe kable RockBoard typu Looper/Switcher oraz Y Splitter

Linia produktów RockBoard została poszerzona o praktyczne i przydatne kable, które pozwolą zaoszczędzić więcej miejsca na pedalboardzie.

Kabel RockBoard Looper/Switcher

Kable połączeniowe RockBoard Looper/Switcher są superpłaskie i pozwalają na zaoszczędzenie miejsca na pedalboardzie. Zaprojektowane tak aby zabierały jak najmniej miejsca, produkty te cechuje wąski kabel o prostokątnym przekroju oraz kompaktowe wtyki (kątowy i prosty). Flagowy model RockBoard Flat Patch Cable został zoptymalizowany pod kątem użycia z looperami czy przełącznikami efektowymi dzięki specjalnie dopasowanym wtykom. Dostępna długość: 20, 40, 60 i 100 cm. Kable RockBoard Looper/Switcher są już dostępne w cenach od ok 17 do 25 PLN.

Kabel RockBoard Flat Patch Y Splitter

Na zaoszczędzenie miejsca na pedalboardzie pozwala również superpłaski Kabel RockBoard Flat Y Splitter. Jego konstrukcja obejmuje wąski kabel o prostokątnym przekroju oraz kompaktowe kątowe wtyki. Posiadasz pętlę efektów TRS w swoim wzmacniaczu lub którymś z efektów? RockBoard Flat Y Splitter pozwala na wpięcie dowolnych efektów w pętlę TRS i nie zabiera dużo miejsca. Czy Twoje efekty pozwalają na połączenie stereo? Możesz zwiększyć ich możliwości używając tego kabla. Kabel będzie dostępny w rozmiarze 30 cm od 10 sierpnia w cenie ok 39 PLN.

www.rockboard.de
www.w-distribution.de