Nowy RockBoard DUO 2.0

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROCKBOARD
Nowy RockBoard DUO 2.0

Firma RockBoard wprowadziła do oferty nowy pedalboard DUO 2.0 oraz zastosowała nowe rozwiązania w pozostałych pedalboardach marki.

RockBoard DUO 2.0

Najnowszy produkt RockBoard DUO 2.0 to najmniejszy pedalboard w serii, który zachowuje wszelkie cechy produktów z marki RockBoard (z wyjątkiem braku otworów na moduły RBO MOD), oraz dostępny jest z wysokiej jakości torbą. DUO 2.0 to pedalboard na 3 do 5 efektów (w zależności od rozmiaru efektów), który oferuje wytrzymałą i lekką konstrukcję z tłoczonego na zimno aluminium, w specjalnie dziurkowanym formacie, dla łatwego mocowania urządzeń. RockBoard DUO 2.0 wyposażony jest w specjalną podporę w kształcie litery U, dzięki której efekty pewnie trzymają się pedalboardu, a także wyróżnia się 10° nachyleniem powierzchni - wszystko to bez zbędnych spawów.

RockBoard DUO 2.0 to także wytrzymała, czarna, proszkowo malowana powłoka. Wymiary pedalboardu wynoszą: szerokość 320 mm, głębokość 140 mm oraz 35 - 58 mm wysokości, wliczając stopki. W zestawie otrzymujemy pokrowiec, samoprzylepny rzep (50 mm szerokości), taśmę (25 mm szerokości), a także plastikowe złączki zaciskowe.

RockBoard DUO 2.0 będzie dostępny od 10 kwietnia w cenie ok 215 PLN.

Ulepszenia dla wszystkich pedalboardów RockBoard

Zaktualizowana oferta RockBoard 2019 to innowacje, które rozwijają jeszcze bardziej znaną z 2018 roku serię o ciekawe rozwiązania bazujące na sugestiach muzyków z całego świata. Rockbaord to unikalna, lekka, solidna i wytrzymała konstrukcja, na którą składa się gięty na zimno arkusz aluminium oraz wertykalne podpory, a także nowoczesny system perforacji powierzchni, zapewniający możliwość poprowadzenia okablowania pod spodem pedalboardu.

Aktualizacja serii dotyczy:
- nowego rozmiaru mini-board - wspomniany RockBoard DUO 2.0 (jak powyżej)
- poszerzonej szerokości otworów na płycie wierzchniej, idealnej dla nowego (opcjonalnego) systemu mocowania QuickMount
- dodatkowych otworów mocujących dla RockBoard The Tray – przydatnego do łatwego montażu zasilacza (wersje QUAD 4.2, CINQUE 5.2, 5.3 oraz 5.4)
- drugi, dodatkowy otwór na moduł Rockboard MOD, dla wersji CINQUE 5.3 oraz 5.4
- lekkie futerały z tworzywa ABS oraz nowe i udoskonalone pokrowce.

https://www.rockboard.de/en/Home.html
www.w-distribution.de