Mooer - nowe mikropreampy 016, 017 oraz 018

Newsy
Pozostałe artykuły marki MOOER
Mooer - nowe mikropreampy 016, 017 oraz 018

Popularna rodzina efektów Mooer Micro Preamp nieustannie się powiększa. Zasiliły ją trzy nowe produkty: 016 Phoenix, 017 Cali-MkIV oraz 018 Custom 100.

Jak wszystkie efekty Mooer Micro Preamps, 016 Phoenix, 017 Cali-MkIV oraz 018 Custom 100 to prawdziwa reprodukcja brzmienia wzmacniaczy lampowych. Urządzenia cechują dwa kanały, 3-pasmowe EQ, kontrola Volume, Gain, Bass, Mid + Treble, przełącznik CH/CAB dla wyboru kanału i aktywacji symulacji kolumnowej, true bypass, dioda LED, metalowa obudowa, oraz zasilanie 9V DC. Zasilanie bateryjne jest niedostępne z uwagi na małe rozmiary urządzenia. Przedwzmacniacze można podłączać bezpośrednio do interfejsu audio, monitorów odsłuchowych czy zestawu nagłośnienia PA, bez konieczności posiadania wzmacniacza czy kolumny.

Mooer Micro Preamp 016 Phoenix

Mooer Micro Preamp 016 Phoenix to hołd dla nowoczesnego i popularnego wśród metalowców wzmacniacza niemieckiej produkcji. Przebijające brzmienie, ciemne środkowo-niskie pasmo, zwarty dół i masa gainu. Kanał clean to podróż od krystalicznie czystego po crunchowe brzmienie. Zakres gainu pozwoli na wszystko, od tłustych brzmień rytmicznych, po heavymetalowe, ciężkie riffy i ogniste solówki.

Mooer Micro Preamp 017 Cali-MkIV

Wszechstronne i uniwersalne brzmienie kalifornijskich combo wreszcie zagościło w wersji Mooer Micro Preamp. 017 Cali-MkIV to odtworzenie brzmienia jednego z najpopularniejszych wśród muzyków sesyjnych wzmacniaczy z USA. Kanał czysty to lśniące i sprężyste brzmienie. Natomiast zakres gainu pozwala na uzyskanie lejących się bluesowych riffów, przejście w ostry crunch, czy wzniosłe solówki.

Mooer Micro Preamp 018 Custom 100

Mooer Micro Preamp 018 Custom 100 to brzmienie oparte na 100 watowym, butikowym, sygnowanym wzmacniaczu o charakterze plexi. Dwa kanały, szerokie możliwości EQ oraz duży zakres gainu sprawiają, że preamp ten jest bardzo wszechstronny. Kanał czysty pozwala na uzyskanie brzmień w stylu amerykańskiej szklanki lecz z charakterystycznym ciepłem znanym z wzmacniaczy z UK. Kanał drive natomiast to już klasyczne brytyjskie brzmienie z nowoczesnym zacięciem oraz dużym zakresem gainu.

Efekty będą dostępne od sierpnia w cenie około 400 PLN.

www.mooeraudio.com
www.w-distribution.de