Mikropreampy Mooer 019 UK Gold PLX oraz 020 Blueno

Newsy
Pozostałe artykuły marki MOOER
Mikropreampy Mooer 019 UK Gold PLX oraz 020 Blueno

Gama wybieranych coraz częściej mikropreampów Mooer poszerza się o kolejne dwa modele. Fani tych kompaktowych oraz poręcznych preampów w małej kostce już niebawem mogą spodziewać się dwóch nowych modeli 019 UK Gold PLX oraz 020 Blueno.

Tak jak wszystkie urządzenia z serii Mooer Micro Preamp, 019 UK Gold PLX oraz 020 Blueno posiadają autentyczne odwzorowanie brzmienia lampowego wzmacniacza, dwa kanały, 3-pasmowe EQ, kontrolę volume, gain, bass, mid + treble, przełącznik CH/CAB dla wyboru kanałów oraz aktywacji symulacji kolumnowej, true bypass, diodę status LED, metalową obudowę, a także gniazdo na zasilacz 9V DC (zasilacz poza zestawem). Z uwagi na małe rozmiary, urządzenie nie posiada zasilania bateryjnego.

Mikropreampy mogą być podłączone bezpośrednio do interfejsu audio, monitorów odsłuchowych, czy zestawu nagłośnieniowego (P.A.), zachowując gitarowe brzmienie, bez konieczności posiadania normalnego wzmacniacza czy kolumny gitarowej.

 

Mooer Micro Preamp 019 UK Gold PLX

Mooer Micro Preamp 019 UK Gold PLX to wierne odwzorowanie 50 watowego, klasycznego, brytyjskiego wzmacniacza z roku 1967. Mooer opiera swój preamp na modelu wzmacniacza z osobistej kolekcji Tracii Guns. Nawiązując do ikony brzmienia klasycznego rocka lat '70, ten mikropreamp pozwoli nam na wszystkie brzmienia od lekkiego nasycenia, po lśniące i pełne detali cleany, na niebieskim kanale, aż po klasyczne brzmienia overdrive, na kanale czerwonym, z charakterystycznym uderzającym środkiem oraz odpowiednią ilością dołów, które pozwolą poczuć potężne brzmienie minionych lat.

 

Mooer Micro Preamp 020 Blueno

Mooer Blueno to 2 kanały, które zostały stworzone na bazie ręcznie zbudowanego, 36 watowego wzmacniacza klasy A, arcydzieła które wielu okrzyknęło “najlepiej brzmiącym wzmacniaczem na świecie”. Kanał niebieski to jedwabiście czyste, głębokie, oraz przestrzenne brzmienia. Kanał czerwony to natomiast w pełni podrasowane brzmienie z wybijającym się i iskrzącym górnym rejestrem, bogatymi harmonicznymi, oraz śpiewnym sustainem.

 

Sugerowana cena efektów to ok 390 PLN. Dostępność od połowy stycznia 2019.

www.mooeraudio.com
www.w-distribution.de