Mooer Groove Loop i Mod Factory MKII

Newsy
Pozostałe artykuły marki MOOER
Mooer Groove Loop i Mod Factory MKII

Do kolejnych nowości firmy Mooer należy efekt drum machine z looperem, Groove Loop oraz multimodulator Mod Factory MKII.

Mooer Groove Loop – Drum Machine & Looper Pedal

Mooer Groove Loop to połączenie efektu Micro Looper oraz Micro Drummer w jednym mikroefekcie, w celu osiągnięcia jeszcze lepszych wrażeń z domowego jam-session. Obydwa urządzenia mogą być używane osobno lub razem. Kiedy użyjemy jednocześnie loopera i podkładów perkusyjnych, całość automatycznie zsynchronizuje się w czasie, a na pierwszy obieg nagrania urządzenie odtworzy klik metronomu, tak aby można było odnaleźć się w rytmie. Przycisk tap tempo umożliwi proste nabicie odpowiedniego tempa, a niezależna kontrola poziomu głośności dla perkusji i loopera pozwoli nam dosłownie w kilka chwil być gotowym do grania.

 

Mooer Mod Factory MKII – Multi Modulation Pedal

Mod Factory MKII to 11 algorytmów prosto z nagradzanego wielokrotnie urządzenia Mooer Mod Factory PRO. W urządzeniu znajdziemy wszystkie przydatne efekty modulacyjne: Chorus, Flange, Trem oraz Phase, a także ciekawe dodatki jak np. efekt low-bit oraz ring modulator, które w urządzeniu PRO cieszą się dużą popularnością.

Idąc za opiniami klientów, w porównaniu do pierwszej wersji, stosunek szumów do sygnału został znacznie poprawiony, a brzmienie gitary pozostaje pełne i naturalnie po włączeniu efektu. Aby udoskonalić efekt, do funkcji urządzenia dodano tap tempo oraz tryb akceleratora. Obie funkcje możemy aktywować w trybie chwilowym. Mod Factory MKII ma także przełącznik zmiany działania między trybem szeregowym/równoległym. Przełącznik ten zmienia wewnętrzny łańcuch efektów, co prowadzi do dwóch różnych brzmień każdej z dostępnych modulacji.

 

Mooer SC-200

Mooer SC-200 to praktyczna torba na multiefekt Mooer GE200 wyróżnia się następującymi cechami: solidną powłoką z czarnego materiału, czarnym podszyciem wewnątrz torby, dopasowanym plastikowym wypełnieniem pasującym do GE200, dwuzamkowym suwakiem, dodatkowo montowanym paskiem na ramię, podszywaną rączką, oraz zewnętrzną kieszonką na kable i akcesoria.

Nasz test multiefektu Mooer GE200

www.mooeraudio.com
www.w-distribution.de