Charvel Limited Edition Signature Pro-Mod SD24 gitarzysty Miss May I

Newsy

Szymon Kubicki

Pozostałe artykuły marki CHARVEL
Charvel Limited Edition Signature Pro-Mod SD24 gitarzysty Miss May I

Gitarzysta Miss May I, Justin Aufdemkampe, może pochwalić się najnowszą, limitowaną sygnaturą Charvel Pro-Mod SD24.

Justin Aufdemkampe: "Jakiś czas temu kumpel przekonał mnie, abym wypróbował parę gitar Charvela podczas Warped Tour i momentalnie zostałem kupiony. Wygląd i grywalność przesądzają o doskonałości gitar Charvela, jak również ekipy, która za nie odpowiada. To była oczywista sprawa i od tamtej pory nie oglądałem się ze siebie".

Sygnowany Charvel Pro-Mod SD24 posiada klasyczny korpus o kształcie San Dimas wykonany z mahoniu, wykończony w wersji Satin Trans Red i wyposażony w chromowany osprzęt. Przykręcany, dwuczęściowy gryf z "karmelizowanego" klonu posiada profil sprzyjający szybkiej grze oraz wykończoną lakierem uretanowym, ręcznie wypolerowaną powierzchnię. Podstrunnica, również zbudowana z "karmelizowanego" klonu, cechuje się zmiennym promieniem 12”-16” oraz zaokrąglonymi krawędziami. Umieszczono na niej 24 progi jumbo oraz kropki znaczników pozycji z pearloidu. Całość wieńczy główka Stratocastera kolorystycznie dopasowana do barwy korpusu opatrzona podpisem Aufdemkampe. Menzura instrumentu wynosi 25.5".

Za brzmienie sygnatury Aufdemkampe odpowiada zestaw HS: humbucker Seymour Duncan SH-6 Distortion przy mostku oraz single-coil Fender Texas Special przy gryfie sterowane regulatorami Volume i Tone oraz trzypozycyjnym przełącznikiem w formie pokrętła. Układ uzupełnia czerwony przycisk Momentary Kill Switch całkowicie odcinający sygnał.

Na wyposażenie instrumentu składają się mostek Charvel HT6 Hardtail ze strunami przechodzącymi przez korpus, blokowane klucze Charvela oraz siodełko główki wykonane z białego plastiku. Gitara będzie dostępna w ofercie firmy od października 2018.

http://www.charvel.com

Zdjęcie: Andrew Bastion Photography