Kieran Robertson w rodzinie Framusa

Newsy
Pozostałe artykuły marki FRAMUS
Kieran Robertson w rodzinie Framusa

Gitarzysta progresywnej formacji Operation: Mindcrime, Kieran Robertson, dołączył do grona artystów marki Framus.

Pochodzący z Glasgow Kieran Robertson jest obecnie gitarzystą formacji Operation: Mindcrime założonej przez byłego wokalistę Queensrÿche, Geoffa Tate. W składzie zespołu występowali lub występują m.in. tacy muzycy jak John Moyer (Disturbed), Simon Wright (AC/DC, Dio), czy Brian Tichy (Whitesnake, Billy Idol, Foreigner). Robertson gra również w zespole Till Death Do Us Part, a także występuje jako artysta solowy.

Kieran Robertson pojawił się w siedzibie Framusa w niemieckim Markneukirchen, gdzie między innymi próbował nauczyć się prawidłowej wymowy nazwy miejscowości:

 

Rezultatem podpisanego kontraktu będzie nowy model z Custom Shopu Framusa. Zostanie on oparty na zaprezentowanym na filmie i na zdjęciu poniżej modelu Framus Panthera II Supreme z klonowym topem oraz korpusem i gryfem z drewna czarnej koriny. Spersonalizowany egzemplarz Robertsona zostanie wykończony na wysoki połysk białym lakierem, będzie wyposażony w złocony osprzęt a przede wszystkim w gryf o profilu Framus Diablo, który jest cieńszy niż standardowy gryf stosowany w Panterach.

http://www.warwick.de/en/Home.html