Slash opowiada o współpracy z Gibsonem

Newsy
Pozostałe artykuły marki GIBSON
Slash opowiada o współpracy z Gibsonem

Firma Gibson zaprezentowała krótki film, w którym Slash opowiada o wieloletniej współpracy z amerykańskim producentem gitar i uzyskanym w sierpniu tytułem globalnego ambasadora marki.

"W radością przyznajemy Slashowi pierwszy w naszej historii tytuł globalnego ambasadora marki" - mówił w sierpniu Henry Juszkiewicz prezes i dyrektor generalny Gibson Brands. "Slash ucieleśnia takie cechy, jak kreatywność, pasja i doskonałość, które są zbieżne z filozofią Gibsona. Jesteśmy dumni z wielu wspólnych sukcesów oraz naszej przyjaźni która trwa już od ponad 30 lat.'

"Tytuł pierwszego, globalnego ambasadora marki Gibson jest dla mnie prawdziwym zaszczytem" - mówił Slash. "Współpracuję z Gibsonem od samego początku mojej profesjonalnej kariery i od tego momentu niezmiennie gram na gitarach tej firmy. Jestem dumny, że nasz związek tak bardzo rozwinął się przez te wszystkie lata."

Slash odwiedził niedawno fabrykę Gibsona w Nashville, gdzie zarejestrowano film, w którym gitarzysta dzieli się wrażeniami z dotychczasowej współpracy z amerykańskim producentem.

W ramach nowej roli, nazwanej oficjalnie Global Brand Ambassador, Slash wziął i będzie brać udział w przyszłości w opracowywaniu nowych produktów wspólnie z markami Gibson Custom, Gibson i Epiphone.

Najnowsze, sygnowane przez Slasha modele to Les Paule Gibson Custom Slash Anaconda Burst oraz Custom Slash Firebird.

 

http://www.gibson.com