Gitary Alvarez w Guitar Center

Newsy
Pozostałe artykuły marki ALVAREZ
Gitary Alvarez w Guitar Center

W ofercie łódzkiego sklepu Guitar Center pojawiły się nowe gitary akustyczne i klasyczne Alvarez, marki słynącej z tradycji ręcznego wytwarzania instrumentów, świetnie dobranego drewna i precyzji wykonania.

Firma Alvarez została powołana do życia w 1965 roku przez działającego już wtedy od kilku dekad dystrybutora instrumentów muzycznych St. Louis Music. W późnych latach 60. rozpoczęła się wieloletnia współpraca z legendarnym lutnikiem japońskim, Kazuhiro Yairim, której owocem są produkowane już od pół wieku, znakomite gitary akustyczne i klasyczne.

 

Tradycja ręcznego wytwarzania najwyższej jakości instrumentów kontynuowana jest w dalszym ciągu, a przy nawet budżetowych konstrukcjach stosowane są selekcjonowane gatunki drewna i przeprowadzana jest dokładna kontrola jakości. Wśród instrumentów znajdziemy zarówno idealne dla początkujących gitary z serii Regent, jak i przeznaczone dla zaawansowanych gitarzystów modele z linii Masterwork.

 

 

Każda gitara przed wysyłką sprawdzana jest w warsztacie lutniczym, dodatkowo gitary Alvarez posiadają dożywotnią gwarancję

 

https://guitarcenter.pl/catalog/advanced_search_result.php?keywords=alvarez+&c3=1

 

www.guitarcenter.pl

www.alvarezguitars.com

www.musicinfo.pl

 


Powiązane artykuły