Mini combo i kolumna Bluetooth Joyo Top-GT

Newsy
Pozostałe artykuły marki JOYO
Mini combo i kolumna Bluetooth Joyo Top-GT

Firma Joyo zaprezentowała urządzenie dla gitarzystów ćwiczących w zaciszu własnej sypialni - Top-GT, czyli wzmacniacz i głośnik Bluetooth w jednej, niewielkiej obudowie.

Joyo Top-GT to małe i przenośne urządzenie łączące w sobie głośnik Bluetooth i wzmacniacz gitarowy. To idealne rozwiązanie dla gitarzystów doskonalących umiejętności w domu, a zarazem typowy głośnik Bluetooth. Do regulacji brzmienia służy pięć potencjometrów umieszczonych na panelu głównym: VOICE, DRIVE, LEVEL,TONE i VOLUME. Wzmacniacz wyposażono w standardowe, gitarowe gniazdo jack 6,35 mm. Do Joyo można również podłączyć urządzenia mobilne (iOS/Android) oraz wszelkiego rodzaju aplikacje gitarowe i odtwarzać je za pośrednictwem Top-GT, który pełni wówczas rolę kolumny. Oczywiście stream muzyki dostępny jest również za pośrednictwem Bluetootha 4.0. albo po prostu wejścia aux in 3,5 mm. Urządzenie posiada również wyjście słuchawkowe.

Joyo Top-GT wyposażone jest w wbudowaną litową baterię 7.4V/2000mAh oraz zasilacz 9V/4000mA, którego można użyć, gdy poziom naładowania baterii spada. Według producenta ładowanie baterii trwa 2,5 godziny, ale nie jest to czas stracony, ponieważ wzmacniacz może być używany również podczas tego procesu. Joyo Top-GT dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - pomarańczowej i czarnej.

Podstawowa specyfikacja:
Wejścia: gitarowe (6,35 mm jack), Aux in (3,5 mm jack), Link (gniazdko 3,5 mm), Bluetooth 4.0
Wyjścia: Głośnik, wyjście słuchawkowe 3,5 mm
Przełączniki: Power, Przełącznik efektów (możliwość przełączenie między efektami wbudowanymi, m.in. distortion, a gitarowym software), Bluetooth
Potencjometry: VOICE, DRIVE, LEVEL, TONE, VOLUME
Wskaźniki: Power, Bluetooth

http://www.joyoaudio.com

Więcej informacji na filmie: