Music Man Luke III Tumescent

Newsy
Music Man Luke III Tumescent

W kwietniu firma Music Man zaprezentowała nowy model gitary Luke III - limitowaną edycję w wykończeniu Tumescent.

Począwszy od 1993 roku wiodącą linią w ofercie Music Mana jest Luke - seria zaprojektowana we współpracy ze Steve Lukatherem. Wszystkie z licznych modeli Luke zostały zaprojektowane zgodnie z wymaganiami Lukathera, a wszystkie egzemplarze, które trafiają do sprzedaży są identyczne z tymi, których legendarny gitarzysta używa w studio i na scenie.

Zobacz test Music Man Luke III HH

W kwietniu światło dzienne ujrzał kolejny model z linii Luke III - ściśle limitowana wersja w ekskluzywnym wykończeniu Tumescent. Instrument dostępny jest w konfiguracji HH, czyli z dwoma humbuckerami DiMarzio Transition albo HSS, czyli humbuckerem DiMarzio Transition i dwoma customowymi przetwornikami single-coil DiMarzio, z matowym, czarnym osprzętem oraz tylną maskownicę z podpisem Steve'a Lukathera. Każdy egzemplarz posiada ręcznie podpisany i ponumerowany certyfikat autentyczności.

Luke III Tumescent posiada również m. in. mahoniowy korpus i gryf oraz hebanową podstrunnicę, pięciopozycyjny przełącznik z funkcją boost z podbiciem 20 db., blokowane klucze Schallera i mostek Music Man vintage tremolo z giętymi stalowymi siodełkami.

https://www.music-man.com/
http://www.musicinfo.pl/