Koncert charytatywny akcji Rak nie boli! Badaj się i żyj!

Newsy
Koncert charytatywny akcji Rak nie boli! Badaj się i żyj!

Akcja "Rak nie boli! Badaj się i żyj!" wraz z CK Rotunda zapraszają na jutrzejszy koncert charytatywny połączony z aukcją darowizn "Podaruj zdrowie na święta".

Impreza odbędzie się jutro w Krakowie w CK Rotunda ul. Oleandry 1 o godzina 19.00

Koncert objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krakowa Pana Jacka Majchrowskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Koncert charytatywny połączony jest z aukcją niezwykłych przedmiotów:

Adam Darski i zespół Behemoth - spotkanie z zespołem
Kolacja z Krystyną Podleską - wspaniałą aktorką
Kurs w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara
Udział w teście odcinka specjalnego z pilotem rajdowym Robertem Hundlą
Niespodzianka od Leszka Kuzaja
Występ w skeczu Kabaretu AD HOC
Płyty z autografami
Grafika Tadeusza Huka - krakowskiego Aktora

Gwiazdą wieczoru, która uświetni to wydarzenie, jest grupa bluesowa Tony Bitu.

Akcję wspierają: Zbigniew Wodecki, Danuta Stenka, Tomasz Kot, Kinga Preis, Adam Ferency, Krzysztof Globisz, Ewa Błaszczyk, Maria Peszek, Czesław Mozil, Grzegorz Turnau, Leszek Kuzaj, Adam Darski-Nergal, Krystyna Podleska, Kabaret Łowcy.B oraz Kabaret AD HOC, Wisła Kraków, Uniwersytet Jagielloński

Możesz pomóc osobom, które już dziś potrzebują Twojej pomocy.

Każde wsparcie finansowe przekazane przez "Dobre Serce" na rzecz akcji profilaktycznej w ramach organizowanego koncertu charytatywnego "Podaruj zdrowie na święta" pomoże nam zebrać fundusze na badania profilaktyczne nowotworów skóry.

Kwota zebrana w czasie licytacji zostanie przekazana na badania przesiewowe, które wielu osobom mogą uratować życie wykrywając nowotwór w bardzo wczesnym stadium.

Szczegóły na www.raknieboli.pl

Kilka słów o celu akcji "Rak nie boli! Badaj się i żyj!"

Każdego roku w Polsce blisko 160 000 osób dowiaduje się o swojej chorobie nowotworowej. Nasz kraj ma najniższy odsetek wyleczalności w Europie. Ponad połowa ludzi, chorujących na nowotwory, umiera. Jednym z głównych powodów tak niskiej wyleczalności nowotworów w naszym kraju jest niewiedza i lęk przed diagnozą. A przecież wystarczy się zbadać, by mieć pewność i żyć.