Kashell prezentuje drugi singiel i teledysk

Newsy

Krzysztof Inglik

Kashell prezentuje drugi singiel i teledysk

Kashell to zespół stworzony przez Marcina (AbradAba) Martena oraz muzyków zespołu Coma: Dominika (Witosa) Witczaka, Marcina (Kobeza) Kobzę, Rafała (Matusza) Matuszaka i Adama ( Von Marszala) Marszałkowskiego.

Muzycy grają mocno, bezkompromisowo, ale też przebojowo. Abradab to muzyk dobrze znany z formacji Kaliber 44 i z działalności solowej. W jego dyskografii znajdziemy kilkanaście albumów i niezliczoną ilość wspólnych nagrań, dokonanych z innymi artystami związanym ze sceną hip-hopową. Wszystkie są doskonale znane, wiele z nich to już klasyka polskiego rapu. Muzyków zespołu Coma także nie trzeba specjalnie przedstawiać, na koncie mają dziewięć albumów studyjnych, z których jeden uzyskał status złotej płyty, a dwa platynowej.

Kashell prezentuje drugi singiel i teledysk

Każdy, kto widział ich na żywo, dobrze wie, jaką energię potrafią wygenerować. Wspólny projekt z AbradAbem to z jednej strony krok w stronę nowych pomysłów i rozwiązań, a z drugiej kontynuacja wszystkiego, co było najlepsze w muzyce Comy. Kashell prezentuje drugi singiel i teledysk "Do Przodu" to drugi singiel i klip zapowiadający debiutancki album zespołu Kashell, którego premiera zaplanowana jest na 26 listopada 2021. Teledysk wyreżyserował Michał Jankowski i można go obejrzeć tutaj:

Tak o utworze "Do Przodu" mówi AbradAb:

Utwór powstawał w czasach dużej niepewności, kiedy wielu z nas zadawało sobie pytanie: co będzie dalej, co ze mną, jak się odnajdę w nowej rzeczywistości? Jest to jeden z najmocniejszych brzmieniowo utworów naszego składu, jego energia umocniła mnie w przekonaniu, że nie można się załamywać, poddawać i cokolwiek się wydarzy i musimy stawić temu czoła. Jedyną opcją jest patrzeć przed siebie i podążać swoją drogą. Prostą czy krętą, łatwą czy trudną, ale jednokierunkową - a więc zawsze do przodu!.

Pierwszy klip "Chłopak" można obejrzeć tutaj:

Na płycie pod tytułem "Ka$hell" znajdzie się 10 utworów. Producentem muzycznym płyty jest zespół Kashell i Marek Dulewicz.

Kashell zaprasza na koncerty

Zespół będzie promował album również na koncertach:

  • 03.12 Klub Kwadrat, Kraków
  • 04.12 Klub Studencki Spirala, Gliwice
  • 12.12 Stary Klasztor, Wrocław
  • 16.12 Art Kombinat, Monopolis, Łódź