Król zaparasza na koncert w Tychach

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-11-15
Król zaparasza na koncert w Tychach

Błażej Król po krótkiej przerwie powraca z nową płytą. Album „Dziękuję" to psychodeliczna laurka dla fanów artysty. Jeszcze lepszym prezentem będzie jednak długo wyczekiwana trasa koncertowa!


Po rocznej przerwie Król wraca z szóstym solowym albumem – "Dziękuję". To płyta pełna różnorodnych muzycznych fascynacji i lirycznych niedopowiedzeń. Krążek składa się z aż 18 utworów, a wszystkie mają potencjał, żeby stać się przebojami.

Błażej Król to jeden z najzdolniejszych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia. Od 2014 roku regularnie wydaje albumy, które najpierw zapewniły mu ważną pozycję na scenie alternatywnej, a teraz przynoszą kolejne nagrody i zapewniają licznych fanów.

Przełomem była dla niego płyta „Przewijanie na podglądzie", za którą został nagrodzony Mateuszem Trójki. Za kolejną płytę – ,,Nieumiarkowania" – Król otrzymał Paszport Polityki i Fryderyka. Jesienią 2019 roku słuchacze pokochali utwór , "Te smaki i zapachy" - singiel przez sześć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Król zagra w Tychach

Występ Błażeja Króla odbędzie się 21 listopada 2021 roku o godzinie 19:00 w Browarze Obywatelskim Tychy

Ceny biletów:

  • I pula - do 20 listopada - 69 PLN
  • II pula - w dniu koncertu - 75 PLN

Koncerty

Rotting Christ, Deus Mortem, Stillborn i Impure Declaration - Kraków