Батюшка Krzysztofa Drabikowskiego i Rotting Christ w Warszawie

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-08-05
 Батюшка Krzysztofa Drabikowskiego i Rotting Christ  w Warszawie

Ready To Rock i Progresja zapraszają na koncert Батюшка Krzysztofa Drabikowskiego oraz legendy helleńskiego Black Metalu - Rotting Christ, który odbędzie się w piątek 24 września 2021 roku na Letniej Scenie warszawskiego Klubu Progresja.

Sukces albumu „Litourgiya” (2015) zelektryzował świat ekstremalnego metalu. Z anonimowego projektu, Батюшка stał się jednym z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Niespotykana wcześniej wizja, w której metalowe brzmienie nasycone zostało prawosławną estetyką i jej symbolami, robiła wrażenie zarówno w odsłonie studyjnej, jak i na koncertach, które zyskały renomę muzycznych ceremonii.

Батюшка Krzysztofa Drabikowskiego i Rotting Christ  w Warszawie

Cztery lata po debiucie, Батюшка wraca z najnowszym albumem. „Панихида” to obrazoburcze ujęcie prawosławnego nabożeństwa żałobnego. Grecki Rotting Christ to w zasadzie legenda i pionierzy Black Metalu w Grecji. Ma na swoim koncie 13 albumów studyjnych, szereg kompilacji, EP-ek i splitów oraz niemalże niezliczoną ilość koncertów w naszym kraju, które zawsze przyjmowane są z ogromnym entuzjazmem.

Data: 24.09.2021

Miejsce: Letnia Scena Progresji, Warszawa

Godziny: 18:00 - otwarcie bram, 19:00 - start

Bilety w cenie 90/110 zł

Sprzedaż: https://progresja.com/ oraz https://gramydowoli.pl/

Koncerty

Батюшка Krzysztofa Drabikowskiego i Rotting Christ w Warszawie - Warszawa