Warsztaty Gitarowe z Guitar Center i Yamahą - 23.09.2021 - Łódź

Relacje

Krzysztof Inglik

Warsztaty Gitarowe z Guitar Center i Yamahą - 23.09.2021 - Łódź

23 września 2021 odbyły się Warsztaty Gitarowe z Guitar Center i Yamahą. Podczas imprezy swoimi umiejętnościami podzielili się Bartek Jończyk i Maciej Mąka.

Był to pierwszy event Guitar Center w nowej lokalizacji przy ulicy Gdańskiej 54 w Łodzi. Dzięki współpracy z marką Yamaha do dyspozycji gości oddano szereg instrumentów tej firmy, a także multiefekty Line6, takie jak Helix Floor, HX Stomp XL, czy Pod Go.

Warsztaty Gitarowe z Guitar Center i Yamahą w Łodzi

Podczas warsztatów Bartek Jończyk przedstawił gitary elektryczne Yamaha z serii Pacifica i Revstar oraz multiefekty Line 6 (HX Stomp XL, POD Go). Natomiast Maciej Mąka w praktyce zaprezentował możliwości pokazywanych przez Bartka produktów.

Zobacz fotorelację z wydarzenia:Bartek Jończyk to gitarzysta współpracujący na stałe z Wojtkiem Cugowskim, Patrykiem Kumórem i zespołem Azyl P. Bartek jako muzyk sesyjny występował między innymi z Patrycją Markowską, czy jako gitarzysta projektu Made in Poland u boku Kasi Kowalskiej, Małgorzaty Ostrowskiej, Igora Herbuta, Artura Gadowskiego i Muńka Staszczyka.

Maciej Mąka to znakomity gitarzysta, muzyk sesyjny, aranżer, kompozytor. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Krakowie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Foto: Krzysztof Inglik