Devin Townsend Project zawieszony

Newsy
Devin Townsend Project zawieszony

Devin Townsend zawiesił działalność swojego aktualnego zespołu Devin Townsend Project.

O swojej decyzji Devin Townsend poinformował na Facebooku: "Po ośmiu latach koncertowania z Devin Townsend Project postanowiłem zawiesić działalność tego zespołu i skupić się na innych projektach, które od pewnego czasu pragnę zrealizować. Zespół pozostanie ze mną na dobre i na złe, dzieliliśmy razem wiele wspaniałych - żadne słowa nie wyrażą jak bardzo wspaniałych - momentów i jestem pewny, że w przyszłości będziemy jeszcze razem pracować".

Devin Townsend przygotowuje w tej chwili cztery nowe albumy. "Kończę w tej chwili pracę nad największym i najbardziej oszałamiającym projektem, w którym miałem szczęście wziąć udział. To w tej chwili bez wątpienia moje ulubione DVD wszech czasów. Ocean Machine Live In Plovdiv to mieszanka orkiestry, chóru, setlisty 'na życzenie' oraz pełnej zawartości albumu Ocean Machine. Ów spektakl jest testamentem tego okresu działalności i nie mogę się już doczekać kiedy zobaczycie i usłyszycie efekt."

Jednocześnie Devin zapowiedział nowe koncertowe projekty oraz kolaboracje, które mają w tym roku ujrzeć światło dzienne.

 

Zdjęcie: Dariusz Ptaszyński