Nowa koncertówka Devin Townsend Project w lipcu

Newsy
Nowa koncertówka Devin Townsend Project w lipcu

6 lipca ukaże się nowy koncertowy album Devin Townsend Project - "Ocean Machine – Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv".

22 września 2017 roku Devin Townsend Project zagrał specjalny koncert w rzymskim amfiteatrze w bułgarskiej miejscowości Płowdiw, z okazji 20 rocznicy premiery albumu "Ocean Machine". Na koncert złożył się odegrany w całości album "Ocean Machine" oraz zestaw utworów wybranych przez fanów i zagranych z towarzyszeniem orkiestry Opery Narodowej w Płowdiwie. Zapis audio i video tego wydarzenia ukaże się 6 lipca pod tytułem "Ocean Machine – Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv".

Mówi Devin Townsend: "Koncert w Płowdiwie i to wydawnictwo wiele dla mnie znaczy, ponieważ reprezentuje koniec pewnej ery i świętowanie kolejnej. To był bardzo wyczerpujący koncertowy rok, a w ten występ włożyliśmy mnóstwo potu, krwi i łez. Rezultat jest kulminacją wielu aspektów mojej pracy na scenie. "Ocean Machine ukazał się 20 lat temu i choć Marty'ego nie ma już wśród nas (perkusista Marty Chapman, który grał na albumie zmarł w 2014 roku - przyp. red.), udało nam się wystąpić z oryginalnym basistą Johnem 'Squidem' Harderem. Tego zimnego wieczoru w starożytnym amfiteatrze wiele kamieni milowych na mojej życiowej drodze dobiegło końca i jestem z tego wyjątkowo dumny."

"W tej chwili nieustannie tworzę nowy materiał, który rozpocznie następny etap mojego życia i twórczości - dodaje Townsend, który w lutym poinformował o zawieszeniu działalności zespołu Devin Townsend Project. "Wszyscy zaangażowani w ten projekt, począwszy od muzyków w zespole i orkiestrze poprzez miejscową ekipę, management, artystów, operatorów, a przede wszystkim publiczność, uczynili ten wieczór unikalnym, słodko-gorzkim wydarzeniem i cieszę się, że udało się to udokumentować".

"Ocean Machine - Live at the Ancient Roman Theatre Plovdiv" będzie dostępny w wersji cyfrowej, Blu-ray, digipacku 3CD/DVD oraz limitowanej wersji deluxe 3CD/2DVD/Blu-ray, gdzie na drugim dysku DVD znajdzie się dokument "Reflecting The Chaos".

Lista utworów:

Na życzenie z orkiestrą:

01. Truth
02. Stormbending
03. Om
04. Failure
05. By Your Command
06. Gaia
07. Deadhead
08. Canada
09. Bad Devil
10. Higher
11. A Simple Lullaby
12. Deep Peace

Ocean Machine

01. Seventh Wave
02. Life
03. Night
04. Hide Nowhere
05. Sister
06. 3 A.M.
07. Voices In The Fan
08. Greetings
09. Regulator
10. Funeral
11. Bastard
12. The Death Of Music
13. Things Beyond Things