Rozwijaj kreatywność z Devinem Townsendem

Newsy
Rozwijaj kreatywność z Devinem Townsendem

Devin Townsend przygotował z myślą o aspirujących muzykach i twórcach darmowy poradnik, w którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w branży muzycznej.

"Obawa przed tym, że inni będą mogli poszczycić się większym sukcesem niż ty, albo osiągną więcej, może skierować twoją kreatywność w kierunku myślenia, że musisz napisać hit zamiast po prostu skupić się na kolejnym etapie twojego twórczego procesu."

To cytat pochodzący z napisanego przez Devina Townsenda poradnika zatytułowanego "How To Develop Creativity & Excel As A Successful Independent Songwriter In A Changing Industry." Opracowanie podzielone jest na pięć rozdziałów (kroków) i koncentruje się przede wszystkim na metodach pobudzania kreatywności i tworzeniu muzyki jako rezultatu konkretnego procesu. Devin Townsend dzieli się w nim swoimi radami opartymi na bogatym doświadczeniu w branży muzycznej. Oczywiście nie zabrakło również typowego 'devinowego' poczucia humoru.

Poradnik dostępny jest za darmo w postaci e-booka. Można zamówić go na TEJ STRONIE.

"Ale przede wszystkim, WYRÓŻNIAJ SIĘ. Nie wstydź się swego potencjału. Nie martw się, jeśli nikogo nie będzie obchodzić co tworzysz, albo nikt nie nie będzie chciał tego słuchać. Najpierw rób to dla siebie. Zaufaj mi."

Zdjęcie: Dariusz Ptaszyński